Найбільший банк Італії розпочав наступ на XRP та Ethereum!
Найбільший італійський банк Intesa Sanpaolo суттєво збільшив свою частку криптовалютних активів у першому кварталі 2026 року.
Згідно з оприлюдненими даними, банк наростив свої активи, пов’язані з криптовалютами, приблизно зі 100 мільйонів доларів у четвертому кварталі 2025 року до близько 235 мільйонів доларів станом на 31 березня.
Відповідно до опублікованої таблиці, найбільша позиція банку зосереджена у спотових Bitcoin ETF. Позиція Intesa Sanpaolo в ARK 21Shares Bitcoin ETF зросла з 2,49 млн до 3,61 млн доларів, а в iShares Bitcoin Trust ETF — з 470 тисяч до приблизно 647 тисяч доларів. Банк також відкрив нову позицію на 2,49 млн доларів в кол-опціонах на iShares Bitcoin ETF.
Банк також уперше інвестував в Ethereum. Intesa Sanpaolo здійснив нову інвестицію в ETH, придбавши приблизно 3,15 мільйона акцій через iShares Staked Ethereum Trust.
З іншого боку, банк також вийшов на ринок продуктів, пов’язаних із Ripple. Згідно з даними, Intesa Sanpaolo відкрив нову позицію в XRP на суму приблизно 18 мільйонів доларів, придбавши 712 319 акцій Grayscale XRP Trust.
Водночас банк значно скоротив свою частку в Solana. Його позиція в Bitwise Solana Staking ETF знизилася з 266 тисяч до лише 2 817 доларів. Це свідчить про те, що у першому кварталі банк реструктуризував свій портфель, змістивши акцент у бік Bitcoin та Ethereum.
Переглянути більше: "Компанія Strategy зробила нову заяву на $1,5 млрд: чи продавала вона біткоїни?"
Українська
Русский
English

