Влада Казахстану вирішила інвестувати не в біткоїни, а в BNB
Влада Казахстану вирішила інвестувати не в біткоїни, яким віддають перевагу багато інституційних інвесторів, а в криптовалюту BNB (BNB), випущену біржею Binance.
Міністерство штучного інтелекту та цифрового розвитку Казахстану заснувало «Криптовалютний фонд Алем», яким керуватиме компанія Qazaqstan Venture Group, що входить до екосистеми Міжнародного фінансового центру «Астана».
Фонд створили для довгострокових інвестицій у цифрові активи з метою формування стратегічних резервів. Керівники фонду вже здійснили першу угоду, придбавши BNB на суму, яка наразі не розголошується.
Створення «Криптовалютного фонду Алем» стало кроком на шляху розвитку сфери цифрових фінансів у Казахстані. «Наша мета — перетворити його на надійний інструмент для великих інвесторів і основу державних резервів цифрових активів», — заявив заступник прем’єр-міністра Казахстану Жаслан Мадієв.
У 2025 році BNB виріс у ціні на 46%, а 21 вересня монета оновила історичний максимум на позначці $1,087. 29 вересня, коли уряд Казахстану інвестував у криптовалюту, її ціна перевищувала $1 000, що означає високий ризик покупки на такому рівні. Судячи з усього, влада розраховує на відновлення бичачого ралі після закінчення корекції, викликаної досягненням піку.
Переглянути більше: "Причини, чому цього тижня крипторинок буде неспокійним"
Українська
Русский
English

