#binance #hype #zec #near
10/12/25 23:34 UTC-04

У мільйони смартфонів Xiaomi буде інтегровано гаманець Sei Wallet

У спільній заяві йдеться про те, що власники нових моделей смартфонів Redmi Note, Poco та Xiaomi чотирнадцятої серії і наступних поколінь зможуть заходити до більшості децентралізованих Web3-додатків, не встановлюючи нічого додатково.

Користувачам буде доступне зберігання та переказ криптовалюти, оплата товарів і послуг у магазинах Xiaomi, включно зі смартфонами та електросамокатами, за допомогою стейблкоїнів, а також прямий доступ до більшості децентралізованих застосунків — від ігор до фінансових сервісів.

Перший етап реалізації проєкту заплановано на початок 2026 року. Його буде розгорнуто для користувачів із Гонконгу та країн Євросоюзу. Потім до проєкту підключаться Індія, Південно-Східна Азія, Латинська Америка та Африка. Пріоритет та послідовність залежатимуть від тих географічних регіонів, де частка поширення мобільних пристроїв Xiaomi становить 20% і більше.

Раніше експерти з кібербезпеки Ledger заявили, що чип MediaTek, встановлений у криптоорієнтованих смартфонах Solana Mobile, має вразливість. За даними дослідників, вона неусувна та має апаратний характер, що дозволяє зловмисникам отримати повний контроль над мобільним пристроєм і цифровими активами його власника.

Переглянути більше: "Філіппінський банк запустив сервіс купівлі та зберігання криптовалют"

#Криптогаманець #Xiaomi

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

03/06/26 20:26 UTC-04

Binance назвала дату завершення роботи свого NFT-сервісу

Найбільша у світі за обсягами торгів криптобіржа Binance оголосила про закриття з 3 липня сервісу Binance $NFT. Біржа пояснила це бажанням «змістити фокус на Web3-сервіси» та розвивати власний некастодіальний гаманець Binance Wallet.

13/05/26 08:01 UTC-04

Кількість великих XRP-гаманців досягла історичного максимуму

За даними Santiment, кількість гаманців у реєстрі $XRP Ledger, на яких зберігається щонайменше 10 000 $XRP, досягла рекордного показника — 332 230. Це досягнення завершує стійку тенденцію накопичення, яка розпочалася ще в червні 2024 року, попри те, що $XRP торгується приблизно на 60% нижче свого історичного максимуму.

08/05/26 10:15 UTC-04

Zcash до літа представить криптогаманці із захистом від квантового злому

Орієнтований на конфіденційність криптопроєкт обіцяє досягти повного постквантового статусу протягом 1,5 року. Zcash випустить криптогаманці із захистом від квантового злому протягом місяця та досягне повного постквантового статусу впродовж 12–18 місяців. Про це повідомив засновник і генеральний директор Zcash Open Development Lab Josh Swihart під час виступу на конференції Consensus Miami, передає CoinDesk.