#binance #hype #zec #near
22/05/26 11:50 UTC-04

Засновник компанії Strategy Майкл Сейлор і генеральний директор Фонг Ле зробили важливі заяви про біткоїн (BTC)

Strategy, найбільший інституційний інвестор у Bitcoin, продовжує реалізовувати свою стратегію купівлі BTC. Компанія й надалі здійснює щотижневі покупки, зберігаючи впевненість у подальшому зростанні вартості біткоїна.

У цей момент, виступаючи на CNBC, засновник Strategy Michael Saylor заявив, що біткоїн знизився з пікового рівня близько $125 000 до приблизно $60 000, де знайшов надійну підтримку та сформував дно.

Сейлор також додав, що Bitcoin увійшов у фазу «весняного розігріву».

Крім того, Сейлор заявив, що поточний ціновий рівень має сильну підтримку, і спрогнозував відновлення ринку з цього моменту.

Відомий підприємець підкреслив, що додаткова пропозиція біткоїнів від майнерів була повністю поглинута ринком, зазначивши: «Наша компанія могла б викупити всі біткоїни, видобуті майнерами, аж до 2140 року».

Зв’язок між IPO SpaceX і біткоїном

Окрім Сейлора, про біткоїн висловився і генеральний директор Strategy Phong Le. Ле заявив, що IPO SpaceX означатиме, що 25% компаній із «Чудової вісімки» володітимуть Bitcoin.

Генеральний директор Strategy Фонг Ле написав у своєму дописі в X, що якщо компанія Ілона Маска SpaceX вийде на біржу, то «Чудова сімка» перетвориться на «Чудову вісімку».

Наразі серед найбільших технологічних компаній Tesla володіє 11 509 BTC. Якщо SpaceX також увійде до індексу NASDAQ-100, кількість великих технологічних компаній, які володіють біткоїнами, зросте до двох.

Ле додав, що це також означатиме, що 25% нової групи з восьми компаній триматимуть біткоїни на своїх балансах.

«Після IPO SpaceX Mag 7 перетвориться на Mag 8, і 25% компаній Mag 8 зберігатимуть біткоїни на своїх балансах».

«Чудова сімка» — це сім найбільших американських технологічних компаній за ринковою капіталізацією: Apple, Microsoft, NVIDIA, Amazon, Alphabet, Meta та Tesla.

Переглянути більше: "Американські законодавці пропонують законопроєкт ARMA про створення стратегічного резерву в 1 мільйон біткоїнів"

#MicroStrategy #Біткоін (BTC)

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

18/05/26 10:34 UTC-04

Strategy купила 24 869 BTC на $2,01 млрд

Американська корпорація Strategy провела чергове поповнення свого корпоративного біткоїн-резерву. Згідно зі звітом Майкла Сейлора, структура придбала минулого тижня ще 24 869 $BTC на суму близько $2,01 млрд. На тлі нової закупівлі показник прибутковості біткоїн-стратегії компанії з початку 2026 року склав 12,6%.

06/05/26 02:21 UTC-04

Майкл Сейлор і Strategy заявили про можливий продаж біткоїнів — ринок відреагував падінням

Президент компанії Strategy Michael Saylor зробив важливі заяви під час прямої трансляції, присвяченої фінансовим результатам за перший квартал 2026 року. Говорячи про підхід компанії до ринку капіталу, він зазначив, що продаж біткоїнів може розглядатися, якщо це буде вигідно для бізнесу.