Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила торгівлю токенізованими цінними паперами на біржах!
Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила зміну правил, що дозволяє біржі Nasdaq торгувати цінними паперами у токенізованій формі.
Сьогоднішнє офіційне рішення стало важливим кроком в інтеграції традиційних фінансів і технології блокчейн.
Пропозиція, вперше представлена Nasdaq у вересні 2025 року, отримала остаточне схвалення після оцінок і двох окремих процесів внесення поправок. Рішення SEC відкриває шлях для представлення і торгівлі певними активами в блокчейні, зокрема в межах пілотної програми токенізації (DTC Pilot).
Згідно з новим регламентом, токенізовані цінні папери зможуть торгуватися на Nasdaq у тій самій книзі заявок, що й їхні традиційні версії. Спочатку активи, включені до програми токенізації, будуть обмежені. Відповідно, акції, що входять до індексу Russell 1000, а також ETF, які відстежують основні індекси, такі як S&P 500 і Nasdaq-100, зможуть бути токенізовані та торгуватися в межах пілотної програми. Nasdaq регулярно публікуватиме список відповідних активів в оголошеннях для інвесторів.
Учасники ринку, які бажають торгувати з використанням токенів, обиратимуть спеціальну опцію «перевага токенізації» під час розміщення ордерів.
Ця перевага визначатиме, чи буде транзакція здійснена у формі токенів або у традиційній формі. Вона може включати додаткову інформацію, таку як вибір блокчейна та адреса цифрового гаманця. У процесі після завершення транзакції Nasdaq передасть ці налаштування Depository Trust Company (DTC), і розрахунки можуть бути здійснені у форматі токенів.
Переглянути більше: "Strategy нарощує закупівлі біткоїна за рахунок випуску привілейованих акцій"
Українська
Русский
English

