#binance #hype #zec #near
27/08/25 15:50 UTC-04

Компанія Bitmine, що належить Тому Лі, збільшила баланс до 1,538 млн ETH

Зростання Ethereum вище рівня $4600, схоже, підживило впевненість у майбутньому успіху ETH з боку одного з найпалкіших прихильників криптовалют на Уолл-стріт.

За даними ончейн-аналітичної платформи Arkham, 27 серпня компанія BitMine, пов’язана зі співзасновником Fundstrat Томом Лі, тепер володіє ефіріумами на суму понад $7,08 млрд. Баланс у 1,538 млн ETH робить її одним із найбільших корпоративних казначейств у криптопросторі.

За останні 24 години Bitmine збільшила свій портфель ETH ще на $21,3 млн. У зв’язку з цим ринкові аналітики не виключають, що компанія може контролювати до 5% від загальної пропозиції Ethereum в обігу, що становить близько $27 млрд за поточними цінами.

Ethereum у портфелі Bitmine. Джерело: Arkham

Крім того, у вівторок аналітики зафіксували значний відтік капіталу з біткоїна (BTC) в ефіріум, при цьому активність ф’ючерсів, потоки ETF і позиції «китів» усе більше зміщуються на користь другої за величиною криптовалюти у світі.

Останній стрибок Ethereum збігся з рекордним припливом інституційних інвестицій, розширенням екосистеми DeFi та проривами у масштабуванні мереж другого рівня. З огляду на те, що ETF на ETH з моменту запуску на початку цього року залучили мільярди активів під управління, накопичення Bitmine, вочевидь, спрямовані на випередження того, що компанія вважає довгостроковим домінуванням Ethereum.

Переглянути більше: "За рік використання криптовалют у Венесуелі зросло на 110%"

#Резерв #Ethereum (ETH) #BitMine

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

04/06/26 06:21 UTC-04

Ставка Bitmine на Ethereum наближається до збитку в $9 млрд, оскільки Ethereum падає нижче $1800

Акції компанії, очолюваної Томом Лі, у середу впали ще на 5,9%, опустившись нижче $17 і збільшивши падіння до 28% з початку травня. Зараз акції впали нижче лютневих мінімумів до найнижчого рівня відтоді, як компанія оголосила про перехід на казначейську стратегію Ethereum у 2025 році.

05/06/26 15:30 UTC-04

Важкий день для криптовалютного ринку: збитки Майкла Сейлора і Тома Лі перевищили $10 млрд

Згідно з даними, компанія Strategy, очолювана Майклом Сейлором, зазнала загальних збитків на понад $12,4 млрд за своїм портфелем біткоїнів, тоді як компанія BitMine, очолювана Томом Лі, втратила понад $10 млрд за своїм портфелем Ethereum.