У SEC США підтвердили завершення судового процесу щодо XRP
Після п’яти років затяжного судового процесу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) проти компанії Ripple справа нарешті завершилася.
За словами комісара SEC Гестер Пірс, тепер регулятор зможе спрямувати свої зусилля на створення чіткої нормативно-правової бази для американської криптоіндустрії.
Її позицію підтримав голова SEC Пол Аткінс, який у своєму дописі в соцмережах додав, що агентство також зосередиться на розвитку інновацій та захисті інвесторів.
Схоже, що ринок найбільше цікавить схвалення спотових ETF на основі XRP. Генеральний директор Canary Capital Стівен МакКлурґ припустив, що після запуску вони можуть перевершити досягнення Ethereum-ETF.
Його оптимізм підживили чутки про можливу подачу заявки на реєстрацію XRP-ETF компанією BlackRock.
Президент NovaDius Wealth Нейт Джерачі також висловив думку, що BlackRock чекала завершення справи, перш ніж робити серйозні кроки.
Втім, цю інформацію досить швидко спростував керівник фонду.
Аналітики Bloomberg Джеймс Сейфарт і Ерік Балчунас оцінюють ймовірність схвалення XRP-ETF SEC у 2025 році на рівні 95%.
Переглянути більше: "Trump Media змінила подану до SEC США заявку на біткоїн-ETF"
Українська
Русский
English

