#binance #hype #zec #near
30/04/26 02:54 UTC-04

США конфіскували у Ірану майже $500 млн у криптоактивах

Міністерство фінансів США вилучило у Ірану близько $500 млн у криптоактивах у межах економічної кампанії Operation Economic Fury. Про це заявив міністр фінансів США Скотт Бессент під час ефіру програми Kudlow.

За його словами, операція спрямована на підрив фінансових ресурсів Ірану через заморожування активів, банківських рахунків і посилення міжнародного тиску. Він підкреслив, що ці заходи здійснюються «в інтересах іранського народу».

Деталі операції Economic Fury

Бессент повідомив, що США блокують фінансові ресурси Ірану по всьому світу, включаючи пенсійні фонди та нерухомість за кордоном.

«Ми заморожуємо банківські рахунки повсюди. Але ще важливіше — ми робимо так, що все менше людей хочуть мати справу з цим режимом», — заявив він.

Кампанія триває вже понад рік. За словами міністра, США «стрімко наближаються» до її завершення. Він стверджує, що економічний тиск уже призвів до значних наслідків для країни, зокрема:

  • банкрутства найбільшого банку Ірану;
  • зростання інфляції;
  • падіння національної валюти приблизно на 60–70% до долара США.

Також Бессент зазначив, що США посилили тиск на покупців іранської нафти, пригрожуючи вторинними санкціями.

Окремо він згадав про морську блокаду іранських портів, зокрема в Ормузькій протоці. За його словами, це призводить до скорочення експорту нафти.

Міністр підтвердив, що США продовжать економічний тиск, оскільки переговори з Іраном зайшли в глухий кут.

Нагадаємо, раніше в Wintermute заявили, що перемир’я між США та Іраном може підштовхнути біткоїн до рівня $80 000.

Переглянути більше: "ОАЕ виходять з ОПЕК після 59 років, курс BTC опустився нижче $76 000 на тлі шоку з постачаннями з Ормузу"

#США #Іран

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

30/05/26 05:20 UTC-04

Міністр фінансів США повідомив про захоплення іранських криптовалютних гаманців на $1 млрд

Міністр фінансів США Скотт Бессент (Scott Bessent) заявив, що американська влада вилучила близько $1 млрд у криптоактивах, пов’язаних з Іраном. Це вдвічі більше за суму, оголошену наприкінці квітня.

25/05/26 00:01 UTC-04

Ціна нафти Brent обвалилася нижче $99 на тлі заяв Трампа про можливу угоду між США та Іраном, а курс біткоїна тримається біля $77 000

У вихідні, приурочені до Дня пам’яті, нафтові ринки продемонстрували падіння після того, як президент США Donald Trump заявив, що угода про відновлення судноплавства в Ормузькій протоці «переважно узгоджена». У результаті ціна нафти марки Brent опустилася нижче позначки $99, тоді як курс Bitcoin утримувався біля рівня $77 000 на тлі закриття американських фондових бірж через святковий день.

24/05/26 11:11 UTC-04

Были обнародованы условия возможного мирного соглашения между США и Ираном

Американское СМИ Axios поделилось подробностями возможного соглашения, которое обсуждается между США и Ираном. Согласно докладу, стороны планируют продлить действующее перемирие еще на 60 дней и в течение этого периода провести всесторонние переговоры по вопросам энергетики, морской торговли и ядерной программы.

23/05/26 03:20 UTC-04

Чутки про угоду між США та Іраном підняли фондовий ринок на $500 млрд

Фінансові ринки різко розвернулися вгору після повідомлень про можливу мирну угоду між США та Іраном. За лічені хвилини американський фондовий ринок додав близько $500 млрд капіталізації, тоді як ціни на нафту різко пішли вниз на очікуваннях зниження напруженості навколо Ормузької протоки.

29/04/26 04:37 UTC-04

Біткоїн піднявся до $77 000 напередодні рішення ФРС, оскільки Трамп готується до тривалої блокади Ормузької протоки

Найбільша криптовалюта в середу під час азійської сесії опустилася трохи нижче $77 000, зрісши лише на 0,1% за 24 години та знизившись на 0,8% за тиждень, утримуючись у вузькому діапазоні, навіть попри те, що нафта марки Brent піднялася вище $111 за барель після повідомлення Wall Street Journal про те, що президент Дональд Трамп доручив своїм помічникам підготуватися до тривалої військово-морської блокади Ормузької протоки з боку США.