Засновник BitMEX Артур Хейз розповів, коли знову почне купувати біткоїн (BTC), і поділився своїми очікуваннями щодо ціни
Артур Хейз, співзасновник BitMEX, відомий своїми сміливими заявами про біткоїн ($BTC) та криптовалютний ринок, заявив, що не інвестуватиме в біткоїн доти, доки Федеральна резервна система не почне друкувати гроші.
У подкасті Coin Stories на YouTube Артур Хейз сказав, що не вкладе жодного долара в біткоїн, поки Федеральна резервна система США (ФРС) не почне друкувати гроші.
У цей момент Хейз зазначив, що чим довше триватиме війна в Ірані, тим вища ймовірність того, що ФРС почне друкувати гроші.
Він назвав пом’якшення монетарної політики Федеральної резервної системи головною рушійною силою зростання біткоїна.
Хейз, який заявив, що ФРС купуватиме біткоїни, коли знову почне друкувати гроші, сказав:
«Сама по собі війна не йде на користь біткоїну. Однак зрештою збільшення ліквідності позитивно впливає на біткоїн».
«Якби мені довелося інвестувати 1 долар прямо зараз, чи вклав би я його в біткоїн? Моя відповідь — “ні”. Зараз краще почекати. Я куплю біткоїн, коли центральний банк почне друкувати гроші».
Хейз заявив, що не впевнений, чи досягла ціна біткоїна свого мінімуму, і попередив, що тривала геополітична напруженість може ще більше знизити ціну $BTC.
«Я думаю, що чим довше триватиме війна між США та Іраном, тим імовірніше ми побачимо масштабний розпродаж акцій і біткоїна».
Хейз додав, що затяжний конфлікт може призвести до падіння ціни біткоїна нижче $60 000, що викличе масштабну хвилю ліквідацій.
Переглянути більше: "BitMine прогнозує завершення «міні-зими» на крипторинку та нарощує закупівлі ефіру"
Українська
Русский
English

