Майкл Сейлор: до кінця року біткоїн зросте до $150 000, а через 10 років — до $20 млн
Засновник компанії Strategy Майкл Сейлор вважає, що до кінця 2025 року біткоїн, найімовірніше, досягне позначки $150 000. У довгостроковій перспективі, за його оцінками, BTC може подорожчати до $20 мільйонів.
Крім того, він зазначив, що волатильність біткоїна знижується у міру розвитку ринку та появи нових деривативів і хеджингових інструментів.
«Я думаю, що біткоїн продовжить зростати», — сказав Сейлор, додавши, що інституційні інвестори пом’якшують різкі коливання, які раніше були характерні для криптовалюти.
В інтерв’ю телеканалу CNBC він уточнив:
«Мій довгостроковий прогноз — це $20 млн за біткоїн, виходячи з приблизного зростання на 30% на рік упродовж наступних 20 років», — пояснив Майкл Сейлор.
Його прогноз базується на глобальному прийнятті біткоїна роздрібними інвесторами, відновленні припливу коштів у біржові інвестиційні фонди (ETF), накопиченні криптовалюти державами та активній участі інституційних гравців.
«Найцікавіше, що ще 12 місяців тому не можна було отримати кредит під заставу біткоїна — навіть із підтримкою ETF, таких як IBIT», — нагадав Сейлор.
«Такі кредити не надавав жоден великий банк країни, а тепер, як бачимо, Bank of America, J.P. Morgan, Wells Fargo та BNY Mellon починають освоювати цей клас активів.»
Як підсумував Сейлор, його оптимізм і розрахунки мають під собою реальні економічні підстави
Переглянути більше: "Аналітики Swissblock назвали умови для ралі біткоїна вище $116 000"
Українська
Русский
English

