Роберт Кійосакі: Ціна біткоїна подвоїться цього року
Кійосакі поділився своїми думками з підписниками у соціальній мережі X, заявивши, що здатність приймати ризики, зосереджуватися на стратегічних рішеннях і не піддаватися емоціям є ключовою відмінністю між багатими, бідними та представниками середнього класу.
«Я думаю, біткоїн подвоїться в ціні цього року. Можливий максимум — $200 000», — вважає Кійосакі.
Він додав, що відсутність значних фінансових досягнень зазвичай пов’язана не з браком можливостей, а зі страхом втратити, який сильніший за бажання розбагатіти.
«Якщо біткоїн або ефір обваляться — я просто куплю більше за нижчими цінами», — заявив Кійосакі.
Інвестор підкреслив, що інтернет і YouTube заполонила хвиля спекуляцій про падіння біткоїна та крипторинку, яку навмисно роздувають блогери, женучись за підписниками.
На думку підприємця, справжня проблема для інвесторів полягає не в тому, яким буде курс біткоїна завтра, а у фальшивих фіатних валютах, некомпетентних лідерах і величезних державних боргах, що вимірюються трильйонами доларів.
Раніше Роберт Кійосакі заявляв, що інвестиції в ефір можуть відкрити перед інвесторами такі самі можливості, які колись мали ті, хто встиг купити біткоїн за $4000.
Переглянути більше: "Ларрі Фінк із BlackRock назвав криптовалюту та золото «активами страху»"
Українська
Русский
English

