Обвал криптовалют триває на тлі нового витка торгової війни
Криптовалюти продовжують падати після безпрецедентної хвилі ліквідацій, яка спровокувала агресивний розпродаж у вихідні, повідомляє Bloomberg.
Біткоїн раніше у вівторок опускався нижче $112 000 і на момент написання матеріалу торгувався трохи вище цього рівня, втрачаючи майже 3%. Під час розпродажу у п’ятницю монета впала до $104 920 вперше з червня.
Ether знизився більш ніж на 4%, протестувавши позначку $4 000.
Зниження відбулося на тлі того, що Китай ввів обмеження щодо американських підрозділів Hanwha Ocean Co., одного з найбільших суднобудівників Південної Кореї, у відповідь на заходи США проти китайського судноплавного сектору.
Раніше близько $19 млрд маржинальних позицій по криптоактивах були ліквідовані під час жорсткого розпродажу, який почався 10 жовтня, після того як Трамп пригрозив Китаю більш жорсткими тарифами у відповідь на нові експортні обмеження.
У понеділок ринки цифрових активів тимчасово відскочили, скоротивши втрати, але більшість великих токенів знову відновили падіння.
Розпродаж у вихідні став потужною «перезавантаженням» для крипторинку. Інвестори вивели $756 млн з американських ETF на біткоїн та ефір у понеділок, що підкреслило нервозність учасників ринку.
«Ринок зараз входить у фазу консолідації, яка характеризується обережністю, вибірковим прийняттям ризику та більш зваженим відновленням впевненості як на спотовому ринку, так і на ринку деривативів», — зазначили в Glassnode.
Переглянути більше: "Ціна XRP формує бичачу модель. Можливе зростання на 37% у найближчі дні"
Українська
Русский
English

