Вперше біткоїн-ETF залучили понад $1 млрд два дні поспіль
У п’ятницю американські спотові біткоїн-ETF зафіксували денний приплив коштів понад $1 млрд другий день поспіль. Така ситуація спостерігається вперше з моменту запуску у січні 2024 року, коли притоки перевищували десятизначну суму протягом двох днів поспіль.
У четвер, 11 липня, фонди залучили близько $1,17 млрд. У п’ятницю, 12 липня, притік перевищив $1,03 млрд.
Притік коштів у розмірі $1,17 млрд у четвер став другим за величиною денним результатом із моменту запуску фондів. Пікове значення $1,37 млрд було зафіксовано 7 листопада 2024 року, коли Дональд Трамп переміг на президентських виборах у США.
За даними президента NovaDius Wealth Management Нейта Джерачі, з моменту запуску у січні 2024 року було всього сім днів, коли денний приплив перевищував $1 млрд, і два з них припали на цей тиждень. До цього востаннє такий результат був 17 січня 2025 року, коли інвестори вклали в біткоїн-фонди близько $1,07 млрд.
За словами директора з інвестицій Bitwise Invest Метта Хоугана, у четвер у мережі біткоїн було добуто близько 450 BTC, тоді як спотові фонди купили приблизно 10,000 BTC. Аналітик із Jan3 також зазначив, що попит на біткоїн-ETF був у 22 рази вищим, ніж щоденна пропозиція.
Загалом за тиждень спотові BTC-ETF залучили понад $2,72 млрд.
Переглянути більше: "Біткоїн вперше пробив позначку $122 000 — що буде далі?"
Українська
Русский
English

