Відтік коштів з BTC-ETF перевищив $465 млн через ведмежі настрої на ринку
Згідно з даними SoSoValue, у вівторок, 23 вересня, чистий відтік коштів із 12 спотових біткоїн-ETF у США склав $103,61 млн. Усього за два негативні дні поспіль фонди втратили майже $467 млн.
Найбільший відтік коштів у цей день припав на FBTC від Fidelity. Інвестори вивели з фонду $75,56 млн. Далі йдуть фонди ARK 21Shares ARKB та Bitwise BITB, які за один торговий день втратили $27,85 млн і $12,76 млн відповідно.
Втім, фонду BTCO від Invesco вдалося компенсувати частину сукупного відтоку. Він отримав від інвесторів майже $10,02 млн. IBIT від BlackRock також зафіксував скромний приплив у розмірі $2,5 млн. Решта семи BTC-ETF показали нульові результати.
Аналітики пов’язують відтік коштів із фондів із ведмежими настроями на крипторинку, в результаті чого біткоїн спочатку впав до $115 000, а згодом і до $111 369.
Попри те, що біткоїн-фонди фіксують відтік коштів уже другий день поспіль, вересень виявився для них вдалим місяцем. У перший місяць осені ETF залучили понад $3 млрд, що значно краще за показники серпня, коли інвестори вивели понад $750 млн.
Переглянути більше: "Ціна ADA наближається до прориву, який може підняти її курс до $1"
Українська
Русский
English

