#binance #hype #zec #near
17/05/26 12:27 UTC-04

Інвестори вивели з Bitcoin-ETF $1 млрд

Криптовалюти Криптовалюти
Криптовалюти Інвестори вивели з Bitcoin-ETF $1 млрд

Американські спотові біржові фонди (ETF), паї яких прив’язані до курсу Bitcoin, за тиждень втратили $1 млрд. Це сталося після шести поспіль тижнів припливу капіталу загальним обсягом $3,4 млрд, свідчать дані аналітичної платформи SoSoValue.

У перший торговий день, 11 травня, аналітики зафіксували невеликий приплив коштів у розмірі $27,29 млн. Потім два дні поспіль фонди втрачали капітал: 12 травня інвестори вивели $233,25 млн, а 13 травня відтік досяг максимуму за п’ятиденний період — $635,23 млн.

14 травня фонди знову отримали $131,31 млн припливу, однак уже наступного дня втратили ще $290,42 млн.

До цього сервіс SoSoValue протягом шести тижнів поспіль фіксував стабільний приплив коштів у спотові Bitcoin-ETF. Пік припав на тиждень, що завершився 17 квітня: тоді в Bitcoin-фонди надійшло $996,38 млн.

За підсумками минулого тижня сукупні активи фондів становили $104,29 млрд, а накопичений чистий приплив капіталу за всіма продуктами досяг $58,34 млрд.

Аналітики Bitunix назвали ситуацію з мільярдним відтоком коштів «агресивним перерозподілом капіталу». На їхню думку, інвестори почали активно переводити кошти в акції компаній, пов’язаних зі штучним інтелектом.

Акції NVIDIA, Google та Apple протягом тижня оновили історичні максимуми, а виробник ШІ-чипів Cerebras у день IPO зріс більш ніж на 70%.

Негативна динаміка спостерігалася й на ринку фондів, прив’язаних до Ethereum. Відтік коштів із ETH-ETF фіксувався протягом усіх п’яти торгових днів тижня.

Найбільших втрат фонди зазнали 12 травня ($130,62 млн) та 15 травня ($65,65 млн). Загалом за тиждень Ethereum-ETF втратили $254,46 млн, а сукупні чисті активи фондів скоротилися до $12,93 млрд.

Водночас фонди, орієнтовані на інші криптовалюти, показали позитивну динаміку. ETF на XRP залучили за тиждень $60,5 млн, фонди на Solana — $58,12 млн, а ETF на Dogecoin — $666 000.

Аналітики платформи Santiment заявили, що помітили зростання ейфорії навколо Bitcoin. На їхню думку, це пов’язано з тим, що банківський комітет Сенату США нещодавно схвалив компромісний варіант законопроєкту CLARITY щодо прибутковості стейблкоїнів.

 

Переглянути більше: "Bitcoin падає нижче $77 тис. на тлі зростання цін на нафту та прибутковості облігацій"

#Біткоін (BTC) #ETF

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

10/06/26 01:04 UTC-04

Біткоїн-ETF сьогодні не більші, ніж тоді, коли Трамп переміг на виборах

Загальна доларова вартість чистих активів 11 спотових ETF становила $77,58 млрд станом на 9 червня. Це той самий рівень, який спостерігався відразу після того, як президент Дональд Трамп переміг на президентських виборах на початку листопада 2024 року.

06/06/26 06:58 UTC-04

Інвестори вивели $1,72 млрд зі спотових Bitcoin-ETF за тиждень — другий найгірший результат в історії

У період з 1 до 5 червня 2026 року сектор спотових Bitcoin-ETF зафіксував відтік капіталу на $1,72 млрд. Це другий за величиною негативний результат за всю історію існування цих продуктів, згідно з даними SoSoValue.

04/06/26 03:05 UTC-04

Біткоїн-ETF зіткнулися з рекордним відтоком коштів

13 днів поспіль інвестори виводили гроші зі спотових біржових фондів на криптовалюту. Загалом за цей час вони забрали з біткоїн-ETF понад $4 млрд.13 днів поспіль інвестори виводили гроші зі спотових біржових фондів на криптовалюту. Загалом за цей час вони забрали з біткоїн-ETF понад $4 млрд.

03/06/26 01:42 UTC-04

Фонд BlackRock IBIT втратив $440 млн на тлі відтоку коштів із біткоїн-ETF, який триває вже 11 днів

На початку червня потоки коштів у криптовалютні біржові фонди (ETF) демонстрували оборонну динаміку: фонди, що інвестують у біткоїн, втратили майже пів мільярда доларів, а продукти на базі Ethereum продовжили серію відтоку коштів до 15 торгових днів поспіль. Водночас ETF на $XRP і $HYPE знову залучили новий капітал, що свідчить про те, що інвестори й надалі роблять вибіркові ставки за межами найбільших криптовалютних активів.