SpaceX Маска перемістила біткоїни на $150 млн після трирічного зберігання
Аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX вперше за три роки звернулася до своїх криптовалютних активів. За даними Arkham Intelligence, пов'язаний із компанією гаманець «15oKQ…7Jf1G» перевів 1308 BTC (близько $150 млн) на нову адресу «bc1q8…hartf.».
Це перша криптографічна транзакція SpaceX з 10 червня 2022 року. До цього компанія регулярно переказувала на Coinbase (NASDAQ:COIN) кілька партій по 1200 BTC. З 25 травня по 10 червня 2022 року SpaceX перевела на біржу загалом 17 314 BTC.
Поки що SpaceX офіційно не коментувала цю транзакцію і не повідомляла про її мету. Проте, за даними Arkham, після переказу на балансі компанії залишилось 6977 BTC на суму приблизно $825 млн. У Tesla (NASDAQ:TSLA), ще однієї компанії Маска, зберігається 11 509 BTC (приблизно $1,36 млрд).
У червні 2025 року аналітики Arkham Intelligence повідомили, що загалом компанії Ілона Маска заробили на біткоїнах майже $1,5 млрд.
На момент публікації статті біткоїн торгувався на рівні $118 800. За останню добу він подешевшав на 0,3%, а за тиждень показав приріст у 1,5%. Водночас ефіріум за тиждень подорожчав більш ніж на 22%, але за останні 24 години втратив 4%.
Переглянути більше: "Ринкова капіталізація XRP перевищила McDonald’s"
Українська
Русский
English

