Strategy здійснила свій перший продаж біткоїнів (BTC)
Переглянути більше: "Біткоїн та Ethereum закрили травень «у мінусі» через відтік майже $3 млрд з ETF і геополітичну напруженість"
Переглянути більше: "Біткоїн та Ethereum закрили травень «у мінусі» через відтік майже $3 млрд з ETF і геополітичну напруженість"
Продаж 32 $BTC компанією Strategy перетворив невелику угоду на серйозне випробування для корпоративних біткоїн-казначейств. Питання вже не зводиться до того, чи тримають публічні компанії $BTC. Тепер інвестори спостерігають за тим, як ці компанії виконують свої грошові зобов’язання, намагаючись водночас зберегти свої позиції в біткоїні.
Michael Saylor, одна з найвпливовіших фігур у світі криптовалют, в ексклюзивному інтерв’ю на конференції Consensus 2026 у Маямі розповів про ключові зміни у стратегії Strategy щодо біткоїна та своє бачення майбутнього.
За даними CoinGlass, продавці коротких позицій, які отримують прибуток у разі падіння цін, втратили $504 000 000 за 24 години до ранку понеділка, що є найбільшим добовим показником із кінця квітня. Для порівняння, ставки на зростання цін принесли лише $151 000 000 збитків.
Модель купівлі Bitcoin компанією Strategy знову опинилася під пильною увагою після того, як Grayscale попередила, що поточні ціни на акції можуть обмежити її подальше накопичення. Це занепокоєння виникло на тлі продажу Bitcoin, тиску з боку дивідендів STRC і сумнівів щодо того, чи зможе Strategy продовжувати фінансувати купівлі за відсутності активнішого попиту з боку інвесторів.
Згідно з даними, компанія Strategy, очолювана Майклом Сейлором, зазнала загальних збитків на понад $12,4 млрд за своїм портфелем біткоїнів, тоді як компанія BitMine, очолювана Томом Лі, втратила понад $10 млрд за своїм портфелем Ethereum.

