#binance #hype #zec #near
30/03/26 16:07 UTC-04

Aave запустився в X Layer і відкрив ончейн-кредитування для користувачів OKX Wallet

Ключові моменти:

  • Aave запустився в X Layer — це рішення другого рівня (Layer 2) на базі Ethereum від OKX. Тепер користувачі OKX Wallet отримали прямий доступ до ончейн-кредитування всередині гаманця.
  • Користувачі можуть розміщувати активи, включаючи USDT0, xBTC та xETH, і отримувати дохід із автоматичним нарахуванням відсотків без передачі контролю над коштами.
  • Aave вийшов у X Layer — рішення другого рівня (Layer 2) на базі Ethereum від криптобіржі OKX — відкривши доступ до ончейн-кредитування для користувачів OKX Wallet.

В OKX повідомили, що інтеграція дозволяє користувачам прямо в гаманці розміщувати активи, брати позики під заставу та отримувати дохід із автоматичним нарахуванням відсотків. При цьому не потрібно створювати окремий гаманець або використовувати мости.

«Із запуском у X Layer Aave прийшов і в екосистему L2 від OKX. Усе працює прямо через OKX Wallet. Без дозволів, без передачі коштів платформі та без зайвих складнощів», — йдеться в блозі OKX.

Aave залишається одним із найбільших DeFi-протоколів у сегменті кредитування. За даними DeFiLlama, наразі в ньому заблоковано близько $23,8 млрд. В OKX вважають, що цей запуск має додати ліквідності мережі, адже йдеться про один із ключових протоколів ринку.

«Вихід у X Layer дає Aave доступ до нової аудиторії та застосунків усередині мережі. Користувачам буде простіше заробляти на активах, брати позики та запускати власні рішення», — заявив засновник Aave Labs Stani Kulechov.

Користувачі можуть розміщувати різні активи, включаючи USDT0, $USDG, $GHO, xBTC, xETH, xSOL, xBETH та xOKSOL, і отримувати дохід із автоматичним нарахуванням відсотків без передачі контролю над коштами.

Також доступне кредитування під заставу без перевірки кредитної історії та без посередників. Можна брати позики в USDT0, $USDG, $GHO, xBTC, xETH або xSOL.

У X Layer вже запущено шість режимів eMode, налаштованих під різні типи активів. Вони дозволяють отримувати до 88% від вартості застави для ліквідних стейкінг-пар.

Цей крок став частиною стратегії OKX щодо розвитку DeFi у власному гаманці. Компанія рухається слідом за конкурентами, такими як Coinbase та Binance, які також активно впроваджують децентралізовані інструменти.

У листопаді 2025 року OKX додала до гаманця DEX-трейдинг, що спростило доступ до децентралізованих ринків у мережах Base, Solana та X Layer.

Переглянути більше: "Криптобіржа Binance оголосила про підтримку оновлення мережі цього альткоїна"

#OKX #Криптогаманець #ончейн-кредитування

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

03/06/26 20:26 UTC-04

Binance назвала дату завершення роботи свого NFT-сервісу

Найбільша у світі за обсягами торгів криптобіржа Binance оголосила про закриття з 3 липня сервісу Binance $NFT. Біржа пояснила це бажанням «змістити фокус на Web3-сервіси» та розвивати власний некастодіальний гаманець Binance Wallet.

29/05/26 02:56 UTC-04

OKX Ventures купує частку на $53 млн у корейській біржі Coinone

OKX Ventures, інвестиційний підрозділ криптобіржі OKX, інвестує 80 млрд корейських вон ($53 млн) за 19,6% частку в південнокорейській криптовалютній біржі Coinone, оголосили компанії в п’ятницю. Це стане однією з найбільших останніх інвестицій глобальної криптокомпанії в сектор цифрових активів Кореї.

26/05/26 07:54 UTC-04

В екосистемі OKX з’явилася можливість створювати сумісні криптобіржі

Блокчейн X Layer від криптобіржі OKX представив оновлення Exchange OS, яке дозволяє запускати різні торгові платформи в єдиній інфраструктурі. Exchange OS дає змогу розробникам, організаціям та учасникам екосистеми створювати біржі та торгові майданчики, використовуючи ту саму інфраструктуру, що й OKX, із пропускною здатністю до 300 тисяч транзакцій за секунду.