Відтік капіталу з біржових фондів на біткоїн побив новий антирекорд
За даними SoSoValue, з 31 жовтня з прив’язаних до біткоїна ETF було виведено понад $4,34 млрд. Чистий відтік коштів із найбільшого криптовалютного фонду IBIT компанії BlackRock за місяць склав $2,34 млрд. 18 листопада у фонді був зафіксований максимальний добовий відтік з моменту запуску — $523 млн.
Директор консалтингової компанії LVRG Research Нік Рак (Nick Ruck) пояснив це тим, що після досягнення біткоїном нового історичного максимуму вище $126 000 великі інвестори захотіли зафіксувати прибуток. Наприкінці року вони можуть здійснити ребалансування свого портфеля, і це зовсім не означає втрату довіри до продуктів на основі біткоїна, підкреслив директор LVRG.
Однак перед Днем подяки у США був зафіксований триденний приплив коштів у ETF на біткоїн. 28 листопада сукупний приплив коштів до американських біржових фондів на першу криптовалюту становив $57,71 млрд. Аналітики зазначили, що відкритий інтерес до ф’ючерсів на біткоїн продовжує зростати.
Спотові ETF на основі ефіру також зафіксували місячний чистий відтік на суму $1,42 млрд. Це найвищий показник за всю історію, попри те що в останні п’ять днів місяця спостерігався приплив коштів.
Тим часом інвестори направляють капітал у нещодавно запущені біржові фонди, прив’язані до криптовалют SOL та XRP. Сукупний приплив коштів у ETF на XRP з моменту їх запуску склав $666 млн. Минулого місяця в ETF на основі Litecoin та Hedera, запущені компанією Canary Capital, надійшло $7 млн і $36 млн відповідно.
За спостереженнями Рака, нові спотові ETF на альткоїни залучили помірний приплив коштів, враховуючи підвищену волатильність ринку. Це свідчить про те, що інституційні інвестори як і раніше зосереджені на фондах, що відстежують біткоїн і ефір, доки не буде внесено ясність у регулювання криптовалют.
Переглянути більше: "Запаси XRP на криптобіржі Binance впали до 2,7 млрд токенів"
Українська
Русский
English

