Coinbase виступила проти останньої редакції CLARITY Act — Punchbowl
Coinbase відмовилася підтримати актуальну редакцію законопроєкту «Про прозорість ринку цифрових активів» (CLARITY Act). Про це з посиланням на обізнані джерела повідомляє Punchbowl.
Керівництво платформи висловило «серйозне занепокоєння» щодо нових пропозицій, представлених сенаторами Томом Тіллісом та Анджелою Олсбрукс.
Суть розбіжностей
Остання версія законопроєкту передбачає заборону криптобіржам «прямо або опосередковано» виплачувати винагороди за залишки на рахунках у стейблкоїнах, особливо якщо такі виплати нагадують банківські ощадні рахунки.
Серед інших нововведень:
- обмеження доступу до даних про обсяг транзакцій, що може обмежити системи стимулювання;
- прив’язка виплат винагород до активності клієнтів;
- поширення дії правил на криптобіржі, брокерів та афілійовані компанії.
Передбачається, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) та Міністерство фінансів визначать остаточні критерії протягом року.
Кредитні установи виступили проти нарахування винагород за неактивні стейблкоїни, вбачаючи в цьому ризик відтоку депозитів і, як наслідок, зменшення бази для кредитування.
Водночас представники криптоіндустрії розглядають дохідність стейблкоїнів як додаткові можливості для установ і розширення гнучкості для користувачів. У позиції банків вони вбачають перешкоду конкуренції.
За даними джерел Punchbowl, узгодження позицій сторін триватиме.
У січні Coinbase вже відкликала підтримку попередньої версії CLARITY Act, посилаючись на порушення балансу між користю і шкодою для криптоіндустрії.
Переглянути більше: "$60 млрд залишили криптобіржі Південної Кореї за пів року"
Українська
Русский
English

