#binance #hype #zec #near
09/03/26 05:33 UTC-04

Coinbase заявляє, що нові правила податкової звітності США для криптовалют є заплутаними та складними

Найбільший гравець на ринку криптовалют Coinbase (COIN) заявив, що нові вимоги до податкової звітності у США є надмірно обтяжливими для багатьох власників криптовалют і створюють непотрібне перевантаження в податковій системі країни.

Хоча ідея полягає в тому, що оподатковувана діяльність із криптовалютою повинна декларуватися так само, як, наприклад, операції з акціями, правила вимагають звітності про транзакції зі стейблкоїнами — вартість яких за визначенням не змінюється — а також про невеликі суми, витрачені на мережеві комісії, відомі як газ.

«Наразі біржа Coinbase, акції якої котируються на Nasdaq, надсилає мільйонам американських власників криптовалюти нові форми 1099-DA, покликані привести криптовалюту у відповідність до інших фінансових інструментів. Хоча це певною мірою торкнеться всіх клієнтів Coinbase, саме дуже велика група роздрібних клієнтів стикається з непотрібним адміністративним навантаженням, пов’язаним із невеликими транзакціями», — заявив Лоуренс Златкін, віцепрезидент компанії з податкових питань.

«Чесно кажучи, невеликі роздрібні транзакції настільки малі, що я просто не розумію, навіщо ми, як країна, витрачаємо на них зусилля. Я думаю, що це шкодить людям, коли ви торгуєте, наприклад, $50, отримуєте таку форму і повинні повідомляти про прибуток або збиток. Це не те, для чого повинна існувати податкова система».

Для торговельних платформ нова система означає передачу інформації про транзакції клієнтів із цифровими активами до Податкової служби США (IRS). Клієнтам надсилається копія форми, щоб вони могли добровільно звірити свої прибутки та збитки з податковими органами.

Однак, як це часто буває під час спроб інтегрувати криптовалюти в традиційні фінанси, виникають певні проблеми.

Цього року Coinbase передаватиме до IRS лише валову виручку від продажу цифрових активів, а не чисту вартість або собівартість. У результаті відповідальність за додавання відсутньої інформації про вартість придбання криптовалюти та фактичну податкову базу покладається на трейдера.
(Coinbase почне розраховувати собівартість для своїх клієнтів із наступного податкового року).

Це викличе певну плутанину, особливо серед людей, які ніколи не володіли такими активами, як акції. До того ж криптовалюти самі по собі створюють додаткові труднощі, враховуючи те, як активи можуть переміщуватися між платформами та обмінюватися на різні монети і токени.

За словами Златкіна, у системі є й інші очевидні проблеми з надмірною звітністю, які потрібно усунути — наприклад, необхідність повідомляти про операції зі стейблкоїнами, вартість яких за своєю природою є фіксованою.

«Люди повинні платити податки там, де вони отримують дохід, — сказав Златкін. — Чи отримуєте ви дохід від $USDC? Ні. Тоді навіщо ми повідомляємо про транзакції з $USDC? Ми повідомляємо про них на нашій біржі, тому що для $USDC немає загального податкового звільнення. На мою думку, це засмічує систему».

Комісії за газ, невеликі криптовалютні транзакції, які використовуються для оплати витрат блокчейну, лише посилюють проблему зі звітністю.

«Комісія за транзакцію може становити 50 центів або один долар — чи повинні ми це розкривати? Чи є це доцільним використанням ресурсів для отримання доходу? Я б припустив, що ні. Ми повинні зосередитися на випадках, коли є реальний дохід, щоб заохочувати людей добровільно дотримуватися вимог. Але не там, де доходу немає, наприклад, у випадку зі стейблкоїнами або дуже малими транзакціями, які в основному складаються з мережевих комісій».

«Мета Coinbaseосвітня робота та створення інструментів, які допоможуть у майбутньому спростити інколи обтяжливе завдання розрахунку собівартості криптовалюти», — сказав Іан Унгер, директор із податкової звітності біржі.

Іан Унгер зазначив, що коли інвестор продає акції або переводить їх між брокерами, такі операції супроводжуються документами про передачу, тому собівартість передається разом із ними.

«Це не той світ, у якому ми сьогодні живемо з криптоактивами, — сказав Унгер в інтерв’ю. — Можливо, у майбутньому деякі з цих процесів стануть простішими для тих, хто купує та продає на одній біржі й хоче перейти на іншу. Але ми ще не досягли цієї мети, і тому, поки цього не станеться, буде багато плутанини».

Переглянути більше: "Друга за величиною криптовалютна біржа Південної Кореї може бути призупинена на строк до шести місяців"

#США #Coinbase #Крипторегулювання

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

01/05/26 18:47 UTC-04

Coinbase: компроміс щодо стейблкоїнів відкриває шлях до криптозакону США

Coinbase Global Inc (NASDAQ:COIN) оголосила у п’ятницю, що досягнуто проривної угоди щодо положень про дохідність стейблкоїнів, що потенційно може розблокувати багатомісячний законодавчий тупик у Сенаті США.

06/06/26 05:04 UTC-04

Ініціатива щодо ухвалення закону CLARITY набирає обертів, оскільки законодавці поспішають закріпити правила у сфері криптовалют у США

Ініціатива щодо ухвалення закону CLARITY набирає обертів, оскільки законодавці прагнуть запровадити федеральні правила для ринків цифрових активів. Ця пропозиція отримала підтримку з боку лідерів Конгресу, галузевих організацій, груп із захисту інтересів споживачів, ветеранів у сфері національної безпеки, а також президента Дональда Трампа

05/06/26 14:56 UTC-04

Комітет Конгресу запропонував нові податкові правила для криптовалют

Комітет Палати представників із податків і зборів у п’ятницю опублікував проєкт законодавства, яке змінить порядок звітності платників податків про прибутки й збитки від операцій із цифровими активами, а також відкладе оподаткування новостворених токенів, повідомляє Bloomberg News.

22/05/26 01:32 UTC-04

Американські законодавці пропонують законопроєкт ARMA про створення стратегічного резерву в 1 мільйон біткоїнів

Члени Палати представників США Nick Begich та Jared Golden представили законопроєкт «American Reserve Modernization Act» (ARMA) 2026 року — двопартійну ініціативу, яка у разі схвалення передбачатиме створення у США стратегічного резерву Bitcoin, який має зберігатися щонайменше 20 років.

21/04/26 01:58 UTC-04

Регулювання крипторинку в США знову відкладається

Крипторинок у United States продовжує перебувати у стані невизначеності: один із ключових законопроєктів щодо структури ринку цифрових активів знову стикається із затримкою. Сенатор Thom Tillis, який бере участь у розробці ініціативи в банківському комітеті Сенату, заявив, що у квітні не варто очікувати ні слухань щодо поправок, ні голосування за документ.