#binance #hype #zec #near
14/08/25 21:07 UTC-04

Gemini запускає гаманець та панель керування в блокчейні

Криптовалютна біржа Gemini запустила гаманець для самостійного зберігання та ончейн-портал для торгівлі, оскільки обсяги її централізованих торгів залишаються відносно низькими. Це відбулося після того, як компанія у червні конфіденційно подала заявку на первинне публічне розміщення акцій.

Gemini Wallet підтримує реєстрацію на основі паролів, усуваючи необхідність використання фраз відновлення. Він призначений як для роботи у вигляді вбудованого гаманця, інтегрованого у децентралізовані додатки, так і як окремий переносний гаманець, надаючи користувачам гнучкість в управлінні активами на різних платформах.

«Використовуючи безпеку та зручність паролів, ми вважаємо, що смарт-гаманці — це ключ до підключення наступного мільярда користувачів до блокчейну», — заявили в Gemini. Паролі — це безпечний метод входу, який замінює паролі криптографічними ключами, що зберігаються на пристрої, дозволяючи входити за допомогою відбитка пальця, сканування обличчя або PIN-коду пристрою.

Gemini також запустила Gemini Onchain Dashboard — вебінтерфейс для торгівлі токенами, доступу до децентралізованих додатків та інвестування стейблкоїнів або криптотокенів у прибуткові сховища там, де це дозволено.

Гаманець інтегрується з основними платформами через WalletConnect, підтримує кросчейн-свопи через Bungee та пропонує можливості отримання доходу через спеціально підібрані сховища Morpho Gauntlet на платформі Arbitrum. Партнер із безпеки Blockaid забезпечує захист від шахрайства та зловмисників.

Щоб стимулювати впровадження, Gemini покриває витрати на газ для перших користувачів, пропонує безкоштовні субдомени Ethereum Name Service (ENS) та співпрацює з такими мережами, як Arbitrum, Polygon, Optimism і Base.

Gemini планує розширити можливості гаманця пізніше цього року, щоб забезпечити пряме підключення до біржових рахунків та створити повністю інтегрований досвід зберігання й торгівлі.

Заснована у 2014 році мільярдерами-близнюками Кемероном і Тайлером Вінклвоссами, Gemini є однією з найвідоміших централізованих криптовалютних бірж, але, за даними панелі The Block, її обсяги торгів залишаються нижчими, ніж у конкурентів, таких як Coinbase та Binance.

У червні Gemini повідомила, що подала конфіденційну заявку на IPO у США, скориставшись новим імпульсом крипторинку. У тому ж місяці біржа вийшла на ринок токенізованих акцій, що дозволило клієнтам з ЄС інвестувати в акції компаній, які працюють на блокчейні. Минулого тижня, за повідомленнями, брати Вінклвосс інвестували в American Bitcoin Corp. — майнінгову компанію, пов’язану з синами президента США Дональда Трампа, Еріком та Дональдом-молодшим.

Переглянути більше: "Криптобіржа Bullish залучила $1,11 млрд під час IPO"

#Gemini #Блокчейн #Криптогаманець

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

26/03/26 10:56 UTC-04

Trust Wallet запускає ШІ-агентів для торгівлі криптовалютами у 25+ блокчейнах

Trust Wallet, один із найбільших провайдерів некастодіальних гаманців із аудиторією у 220 млн користувачів, дозволить ШІ-агентам самостійно здійснювати свопи та торгові операції у більш ніж 25 блокчейн-мережах.

05/06/26 08:25 UTC-04

Активність у мережі Біткоїна впала до семирічного мінімуму

Кількість активних адрес у мережі Біткоїна знизилася майже до 600 000 — показника 2019 року, коли на крипторинку спостерігався ведмежий тренд. На думку експертів Bitcoin Magazine, таких змін може бути кілька причин.

03/06/26 20:26 UTC-04

Binance назвала дату завершення роботи свого NFT-сервісу

Найбільша у світі за обсягами торгів криптобіржа Binance оголосила про закриття з 3 липня сервісу Binance $NFT. Біржа пояснила це бажанням «змістити фокус на Web3-сервіси» та розвивати власний некастодіальний гаманець Binance Wallet.