#binance #hype #zec #near
28/12/25 10:39 UTC-04

Bitmain різко знизила ціни на обладнання для майнінгу

Bitmain запропонувала пакетну угоду: чотири майнери S19 XP+ Hydro разом із контейнером ANTRACK V2. Ціна заявлена на рівні приблизно $4 за терахеш на секунду — для моделі з енергоефективністю 19 джоулів на терахеш. Постачання обіцяють у січні 2026 року.

Згідно з внутрішніми прайс-листами, вартість майнерів S19e XP Hydro та 3U S19 XP Hydro знизилася до $3 за терахеш на секунду. З новішими пристроями ситуація така: майнери S21 Immersion коштують близько $7 за терахеш, а S21+ Hydro — приблизно $8.

Раніше, у листопаді, компанія провела аукціон для ASIC із повітряним охолодженням S19k Pro (23 джоулі на терахеш). Стартова ставка становила $5,5 за терахеш, а підсумкова ціна визначалася вже після завершення торгів. Постачання пристроїв було обіцяно до кінця грудня.

Зниження цін у Bitmain відбувається на тлі падіння активності майнерів біткоїна. Хешрейт мережі залишається на рекордно високому рівні, але прибутковість видобутку наблизилася до багаторічних мінімумів. У результаті маржа майнерів скоротилася, а попит на нове обладнання, особливо на менш ефективні моделі, помітно знизився. Крім того, посилилася конкуренція серед виробників ASIC і продавців на вторинному ринку.

Хоча в Китаї діє повна заборона на майнінг, країна залишається третьою у світі за видобутком біткоїна після США та Росії. За даними за жовтень, КНР забезпечила 14,06% глобального хешрейту біткоїна.

Переглянути більше: "Акції майнінгових компаній готуються завершити 2025 рік у плюсі"

#BitMine

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

05/06/26 15:30 UTC-04

Важкий день для криптовалютного ринку: збитки Майкла Сейлора і Тома Лі перевищили $10 млрд

Згідно з даними, компанія Strategy, очолювана Майклом Сейлором, зазнала загальних збитків на понад $12,4 млрд за своїм портфелем біткоїнів, тоді як компанія BitMine, очолювана Томом Лі, втратила понад $10 млрд за своїм портфелем Ethereum.

04/06/26 06:21 UTC-04

Ставка Bitmine на Ethereum наближається до збитку в $9 млрд, оскільки Ethereum падає нижче $1800

Акції компанії, очолюваної Томом Лі, у середу впали ще на 5,9%, опустившись нижче $17 і збільшивши падіння до 28% з початку травня. Зараз акції впали нижче лютневих мінімумів до найнижчого рівня відтоді, як компанія оголосила про перехід на казначейську стратегію Ethereum у 2025 році.

01/06/26 10:54 UTC-04

Компанія Bitmine, що управляє активами Ethereum, продовжує нарощувати свій портфель ETH

Bitmine, публічна компанія, відома своєю інвестиційною стратегією, орієнтованою на Ethereum, суттєво збільшила свої запаси Ethereum завдяки новим придбанням протягом останнього тижня. Згідно із заявою компанії, минулого тижня Bitmine придбала 26 497 ETH на суму приблизно $53,07 млн.