Bitmain різко знизила ціни на обладнання для майнінгу
Bitmain запропонувала пакетну угоду: чотири майнери S19 XP+ Hydro разом із контейнером ANTRACK V2. Ціна заявлена на рівні приблизно $4 за терахеш на секунду — для моделі з енергоефективністю 19 джоулів на терахеш. Постачання обіцяють у січні 2026 року.
Згідно з внутрішніми прайс-листами, вартість майнерів S19e XP Hydro та 3U S19 XP Hydro знизилася до $3 за терахеш на секунду. З новішими пристроями ситуація така: майнери S21 Immersion коштують близько $7 за терахеш, а S21+ Hydro — приблизно $8.
Раніше, у листопаді, компанія провела аукціон для ASIC із повітряним охолодженням S19k Pro (23 джоулі на терахеш). Стартова ставка становила $5,5 за терахеш, а підсумкова ціна визначалася вже після завершення торгів. Постачання пристроїв було обіцяно до кінця грудня.
Зниження цін у Bitmain відбувається на тлі падіння активності майнерів біткоїна. Хешрейт мережі залишається на рекордно високому рівні, але прибутковість видобутку наблизилася до багаторічних мінімумів. У результаті маржа майнерів скоротилася, а попит на нове обладнання, особливо на менш ефективні моделі, помітно знизився. Крім того, посилилася конкуренція серед виробників ASIC і продавців на вторинному ринку.
Хоча в Китаї діє повна заборона на майнінг, країна залишається третьою у світі за видобутком біткоїна після США та Росії. За даними за жовтень, КНР забезпечила 14,06% глобального хешрейту біткоїна.
Переглянути більше: "Акції майнінгових компаній готуються завершити 2025 рік у плюсі"
Українська
Русский
English

