#binance #hype #zec #near
06/05/26 12:28 UTC-04

Hut 8 здасть в оренду інфраструктуру для ШІ-обчислень за $9,8 млрд

  • Компанія комерціалізувала першу фазу ШІ-кампусу Beacon Point у Техасі.
  • Термін оренди інфраструктури становитиме 15 років із можливим розширенням до $25,1 млрд.
  • Дата-центр створять за архітектурою NVIDIA DGX для гіпермасштабних навантажень.

Компанія Hut 8 оголосила про запуск першої фази ШІ-кампусу Beacon Point у Texas. Фірма також підписала 15-річну угоду на оренду інфраструктури потужністю 352 МВт із базовою вартістю контракту $9,8 млрд.

Згідно із заявою компанії, орендарем виступила неназвана організація з високим інвестиційним рейтингом. Вона планує використовувати обчислювальні потужності для завдань навчання та інференсу моделей штучного інтелекту у гіпермасштабному форматі.

Hut 8 has signed a 15-year, 352 MW AI data center lease at its Beacon Point campus with base-term contract value of $9.8 billion and up to $25.1 billion if all renewal options are exercised.

Envisioned as a multi-phase, multi-tenant campus, Beacon Point is the second AI data…

— Hut 8 (@Hut8Corp) May 6, 2026

У Hut 8 зазначили, що об’єкт стане фабрикою, побудованою відповідно до еталонної архітектури NVIDIA DGX для інфраструктури гігаватного рівня.

Beacon Point став другим ШІ-кампусом компанії після River Bend, створеним за моделлю «energy-first». Hut 8 спочатку забезпечує майданчик і підключення до електромереж, а потім укладає угоди з клієнтами на оренду інфраструктури.

Компанія нарощує ШІ-інфраструктуру

Після угоди загальний обсяг контрактних потужностей дата-центрів Hut 8 для ШІ зріс до 597 МВт.

Сукупна базова вартість контрактів досягла приблизно $16,8 млрд, заявили у компанії. При цьому очікуваний середньорічний чистий операційний дохід оцінюється у $1,1 млрд.

Фірма також повідомила, що об’єкт Beacon Point розрахований на загальну потужність до 1 ГВт.

На поточному етапі комерціалізовано 352 МВт IT-потужностей, для яких знадобиться близько 500 МВт електроенергії. Решта потенціалу кампусу може використовуватися для подальшого розширення проєкту.

У Hut 8 підкреслили, що розвивають майданчик спільно з American Electric Power, її підрозділом AEP Texas і регіональною корпорацією економічного розвитку Корпус-Крісті.

Угоду про підключення до мережі на 1 ГВт, як очікується, буде введено в експлуатацію у першому кварталі 2027 року.

Нагадаємо, ми писали, що майнер Hut 8 оптимізував борг і отримав $260 млн ліквідності у біткоїні.

Переглянути більше: "Майнер Hut 8 оптимізував борг і отримав $260 млн ліквідності в біткоїні"

#Hut 8 #Майнинг #ШІ

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

24/03/26 03:34 UTC-04

Hut 8 представила «Lego-підхід» для перемикання потужностей між ШІ та майнінгом біткоїна

Майнінгова компанія Hut 8 розробила модульну інфраструктурну модель, яка дозволяє гнучко перемикати обчислювальні потужності між задачами штучного інтелекту та видобутком біткоїна. Про це повідомляє The Block.

07/06/26 07:06 UTC-04

Hut 8 розмістила облігації на $4,25 млрд для будівництва ШІ-дата-центру потужністю 352 МВт у Техасі

Hut 8 встановила ціну старших забезпечених облігацій на суму $4,25 млрд для фінансування великого проєкту дата-центру штучного інтелекту (ШІ) у Техасі. Угода стала ще одним важливим кроком у переході компанії від майнінгу Bitcoin до цифрової інфраструктури, забезпеченої енергетичними потужностями.

20/05/26 15:24 UTC-04

Майнери Bitcoin стають ключовими гравцями у гонці за інфраструктуру ШІ

Компанії, що займаються майнінгом Bitcoin, дедалі активніше інтегруються в інфраструктуру штучного інтелекту, оскільки великі технологічні корпорації стикаються з дефіцитом електроенергії для нових дата-центрів. На NYSE та Уолл-стріт доступ до електроенергії тепер вважається головною конкурентною перевагою майнерів Bitcoin, особливо після халвінгу 2024 року, який суттєво знизив маржинальність майнінгу та змусив компанії шукати нові джерела доходу.

04/05/26 14:22 UTC-04

Майнер Hut 8 оптимізував борг і отримав $260 млн ліквідності в біткоїні

Hut 8 уклала нову кредитну угоду та знизила процентну ставку за боргом. Біткоїн став ключовим джерелом ліквідності компанії, завдяки чому вона отримала $260 млн. Рефінансування змінило фінансову стратегію майнера.

03/04/26 04:58 UTC-04

Майнинг-компанія MARA скоротила 15% штату на фоні переходу до ІІ і цифрової інфраструктури

Публічний біткоїн-майнер MARA Holdings оголосив про скорочення близько 15% співробітників в рамках стратегічної трансформації бізнесу. Рішення торкнуло працівників різних підрозділів, зокрема контрактників, і відбувалося хвилями протягом кількох днів. Про це повідомили в Blockspace.