#binance #hype #zec #near
10/03/26 14:40 UTC-04

Згідно з дослідженням, у США більше власників біткоїна, ніж золота

Згідно з даними The Nakamoto Project і Gold IRA Guide, біткоїном володіють приблизно 50 млн американців, тоді як золотом — близько 37 млн.

Різниця становить 13 мільйонів людей. Отже, у США приблизно на 35% більше людей володіють біткоїном, ніж золотом. Таке порівняння було б неможливим ще десять років тому, коли $BTC був нішевим активом, яким володіла невелика спільнота криптографів і ранніх інвесторів.

І ось після 17 років існування біткоїном володіє більше американців, ніж золотом. Це свідчить про те, що провідна криптовалюта стає дедалі популярнішим активом і спростовує більшість теоретичних дискусій про те, чи можна вважати $BTC легітимним засобом збереження вартості.

Водночас варто звернути увагу на масштаб власників золота. Серед них є центральні банки різних країн, інституційні фонди та найбагатші сім’ї США.

Це означає, що розмір позиції середньостатистичного власника золота, ймовірно, значно більший, ніж у середнього власника біткоїна.

Крім того, під час підрахунку аналітики враховували будь-яку кількість $BTC у власників — від дуже малої частини монети (наприклад, приблизно на $50) до 100 біткоїнів і більше.

Переглянути більше: "Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) та Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) готують важливу угоду на користь криптовалют! Про це заявив голова SEC Пол Аткінс"

#Біткоін (BTC) #Золото #США

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

08/06/26 21:39 UTC-04

Золото опустилося нижче 200-денної ковзної середньої. Що це означає для Bitcoin?

Золото подешевшало більш ніж на 20% порівняно із січневим рекордним максимумом у $5 600 за унцію і зараз торгується нижче 200-денної ковзної середньої (200DMA). Це сталося вперше з жовтня 2023 року.

22/05/26 01:32 UTC-04

Американські законодавці пропонують законопроєкт ARMA про створення стратегічного резерву в 1 мільйон біткоїнів

Члени Палати представників США Nick Begich та Jared Golden представили законопроєкт «American Reserve Modernization Act» (ARMA) 2026 року — двопартійну ініціативу, яка у разі схвалення передбачатиме створення у США стратегічного резерву Bitcoin, який має зберігатися щонайменше 20 років.

29/04/26 04:37 UTC-04

Біткоїн піднявся до $77 000 напередодні рішення ФРС, оскільки Трамп готується до тривалої блокади Ормузької протоки

Найбільша криптовалюта в середу під час азійської сесії опустилася трохи нижче $77 000, зрісши лише на 0,1% за 24 години та знизившись на 0,8% за тиждень, утримуючись у вузькому діапазоні, навіть попри те, що нафта марки Brent піднялася вище $111 за барель після повідомлення Wall Street Journal про те, що президент Дональд Трамп доручив своїм помічникам підготуватися до тривалої військово-морської блокади Ормузької протоки з боку США.

23/04/26 13:48 UTC-04

Біткоїн відступає від піку в 79 тисяч доларів на тлі загострення економічної війни на Близькому Сході

У четвер динаміка зростання біткоїна сповільнилася: курс активу відступив від піку в 79 500 доларів і стабілізувався на позначці близько 78 000 доларів. Це падіння на 1,2 % стало першим добовим зниженням криптовалюти за останні кілька днів, що призвело до скорочення загальної ринкової капіталізації на 10 мільярдів доларів.