#binance #hype #zec #near
22/10/25 03:42 UTC-04

Криптовалютним казначейським компаніям забороняють вихід на фондові ринки Індії, Гонконгу та Австралії

Компанії, чия бізнес-модель побудована на накопиченні цифрових активів, стикаються зі зростаючим опором з боку регуляторів і фондових бірж у країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Зокрема:

  • Hong Kong Exchanges & Clearing (HKEX) відхилила заявки щонайменше від п’яти компаній, які намагалися перетворитися на криптовалютні казначейські підприємства.
  • Бомбейська фондова біржа (BSE) відмовила у лістингу акцій компанії після того, як вона оголосила про намір інвестувати у віртуальні валюти.
  • Австралійська біржа (ASX) заборонила компаніям володіти токенами або монетами, якщо їхня вартість перевищує половину активів на балансі.

Ці рішення демонструють посилення недовіри з боку традиційних фінансових ринків до криптовалютних казначейських компаній на тлі ведмежого тренду, який триває з серпня 2025 року. Насамперед це торкнулося таких компаній, як Strategy та Metaplanet, які активно інвестують у біткоїни (BTC).

Попри відносно невелике падіння курсу BTC на 5,9% за останній місяць, акції Strategy подешевшали на 13%, а активи Metaplanet — на 34%.

Реакція ринку та коментарі експертів

За даними аналітичної компанії 10x Research, «ера фінансової магії біткоїн-казначейських компаній добігає кінця».

Водночас Том Лі, керівник BitMine — провідної ефіріум-казначейської компанії, — застеріг, що бульбашка цінних паперів компаній, які інвестують у криптовалюти, може невдовзі луснути через зниження інтересу інвесторів і посилення регуляторного контролю.

Переглянути більше: "Голова ФРС хоче надати криптокомпаніям доступ до платіжної інфраструктури Центробанку"

#Криптобіржі

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

09/06/26 15:58 UTC-04

Значні зміни у відтоку XRP з бірж: збільшення

Платформа для аналізу криптовалют CryptoQuant зазначила, що дані про перекази $XRP демонструють значні зміни з початку червня. Згідно з даними, великі інвестори в $XRP дедалі частіше концентрують свої операції з виведення коштів з бірж на Binance, тоді як частка великих виходів на Coinbase значно знизилася.

26/05/26 07:54 UTC-04

В екосистемі OKX з’явилася можливість створювати сумісні криптобіржі

Блокчейн X Layer від криптобіржі OKX представив оновлення Exchange OS, яке дозволяє запускати різні торгові платформи в єдиній інфраструктурі. Exchange OS дає змогу розробникам, організаціям та учасникам екосистеми створювати біржі та торгові майданчики, використовуючи ту саму інфраструктуру, що й OKX, із пропускною здатністю до 300 тисяч транзакцій за секунду.

25/05/26 02:57 UTC-04

Американські біржі розкритикували план SEC щодо токенізованих акцій

U.S. Securities and Exchange Commission призупинила просування ініціативи, яка могла б дозволити торгівлю токенізованими акціями у США. Причиною стали зауваження з боку фондових бірж, які заявили про ризики та невирішені питання, пов’язані із запуском подібних інструментів.

22/05/26 05:20 UTC-04

Виведення XRP з Binance досягли найвищого рівня з квітня

Активність XRP на криптовалютних біржах почала демонструвати чітке розділення між основними торговими платформами, оскільки трейдери стежать за ослабленням цінового імпульсу в діапазоні $1,34–$1,37.

25/03/26 13:55 UTC-04

$60 млрд залишили криптобіржі Південної Кореї за пів року

У другій половині 2025 року загальний обсяг виведених криптоактивів із локальних платформ Південної Кореї досяг 90 трлн вон (близько $60 млрд), що на 14% більше, ніж у першій половині року. Про це йдеться у звіті Комісії з фінансових послуг (FSC) та Підрозділу фінансової розвідки (FIU).