#binance #hype #zec #near
20/03/26 16:17 UTC-04

JPMorgan назвав причини популярності Hyperliquid. З чим пов’язаний інтерес

Великий інвестбанк зазначив, що найбільша біржа деривативів на крипторинку привернула увагу традиційних інвесторів через обмеження на звичних біржах.

На крипторинку спостерігається значний приплив нових користувачів, які раніше не були пов’язані з цифровими активами, йдеться у звіті інвестбанку JPMorgan. Вони зазначили, що традиційні інвестори та трейдери дедалі частіше звертаються до таких платформ, як децентралізована біржа (DEX) Hyperliquid.

Це сталося через потребу учасників ринку використовувати торгові інструменти у будь-який час доби. А також через волатильність цін на нафту, спричинену воєнним конфліктом між США, Ізраїлем та Іраном.

«На початку цього місяця, коли почалася війна з Іраном, обсяг торгівлі нафтою на біржі Hyperliquid різко зріс, оскільки трейдери на CME [Чиказька товарна біржа] не змогли відреагувати на удари по іранській інфраструктурі», — цитує Coindesk звіт банку.

На цьому тлі аналітики зазначили, що щоденний обсяг торгів у парі з нафтою до USDC на Hyperliquid досяг піку в середині березня на рівні близько $1,7 млрд, а відкритий інтерес зріс приблизно до $300 млн. Така активність також збіглася зі зростанням ціни нативного токена біржі HYPE — з початку березня його ціна зросла більш ніж на 25%, що дозволило йому увійти до топ-10 найбільших криптоактивів за капіталізацією.

На відміну від традиційних бірж, DEX не мають визначених годин роботи, дозволяючи клієнтам торгувати цілодобово з будь-якої точки світу. Окрім цього, JPMorgan виділив Hyperliquid саме як платформу, що спеціалізується на безстрокових ф’ючерсах.

Саме ці фактори JPMorgan визначив як ключові, які приваблюють інституційних клієнтів, що шукають більш ефективні способи побудови торгових стратегій.

Останніми місяцями великі гравці традиційного фінансового ринку також планують або вже ведуть розробку власних рішень для створення більш ефективних торгових інструментів. Наприклад, CME планує запустити цілодобову торгівлю ф’ючерсами та опціонами на криптовалюти вже наприкінці травня. Тоді як оператор Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) розробляє власний варіант платформи для токенізованих активів.

Переглянути більше: "SEC визнала більшість криптовалют товарами"

#Hyperliquid (HYPE) #JPMorgan

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

03/06/26 05:06 UTC-04

FalconX: Hyperliquid випереджає Ethereum за обсягом торгів завдяки притоку великих інвестицій

Керівник відділу ринків FalconX Joshua Lim заявив, що Hyperliquid стала однією з найліквідніших торговельних платформ на криптовалютному ринку. Попит на її послуги з боку хедж-фондів та інституційних інвесторів продовжує зростати на тлі відтоку капіталу з біткоїна та ефіру.

02/06/26 04:42 UTC-04

Новий фонд Grayscale на базі HYPE може вийти на ринок

Компанія Grayscale найближчим часом може запустити у США новий біржовий фонд (ETF), пов’язаний із токеном Hyperliquid ($HYPE). На це вказують останні зміни в реєстраційній документації, які привернули увагу аналітика Bloomberg ETF Джеймса Сейффарта.

01/06/26 14:10 UTC-04

Біткоїн-ETF очолили тижневі втрати: відтік коштів склав $1,42 млрд, тоді як ETF на альткоїни залучають капітал

Біржові фонди (ETF), що інвестують у біткоїн та Ethereum, завершили останній тиждень травня під постійним тиском з боку інвесторів, які виводили кошти. Сукупний відтік перевищив $1,6 млрд, оскільки інвестори продовжували скорочувати свої вкладення в найбільші криптовалютні фонди ринку.