JPMorgan назвав причини популярності Hyperliquid. З чим пов’язаний інтерес
Великий інвестбанк зазначив, що найбільша біржа деривативів на крипторинку привернула увагу традиційних інвесторів через обмеження на звичних біржах.
На крипторинку спостерігається значний приплив нових користувачів, які раніше не були пов’язані з цифровими активами, йдеться у звіті інвестбанку JPMorgan. Вони зазначили, що традиційні інвестори та трейдери дедалі частіше звертаються до таких платформ, як децентралізована біржа (DEX) Hyperliquid.
Це сталося через потребу учасників ринку використовувати торгові інструменти у будь-який час доби. А також через волатильність цін на нафту, спричинену воєнним конфліктом між США, Ізраїлем та Іраном.
«На початку цього місяця, коли почалася війна з Іраном, обсяг торгівлі нафтою на біржі Hyperliquid різко зріс, оскільки трейдери на CME [Чиказька товарна біржа] не змогли відреагувати на удари по іранській інфраструктурі», — цитує Coindesk звіт банку.
На цьому тлі аналітики зазначили, що щоденний обсяг торгів у парі з нафтою до USDC на Hyperliquid досяг піку в середині березня на рівні близько $1,7 млрд, а відкритий інтерес зріс приблизно до $300 млн. Така активність також збіглася зі зростанням ціни нативного токена біржі HYPE — з початку березня його ціна зросла більш ніж на 25%, що дозволило йому увійти до топ-10 найбільших криптоактивів за капіталізацією.
На відміну від традиційних бірж, DEX не мають визначених годин роботи, дозволяючи клієнтам торгувати цілодобово з будь-якої точки світу. Окрім цього, JPMorgan виділив Hyperliquid саме як платформу, що спеціалізується на безстрокових ф’ючерсах.
Саме ці фактори JPMorgan визначив як ключові, які приваблюють інституційних клієнтів, що шукають більш ефективні способи побудови торгових стратегій.
Останніми місяцями великі гравці традиційного фінансового ринку також планують або вже ведуть розробку власних рішень для створення більш ефективних торгових інструментів. Наприклад, CME планує запустити цілодобову торгівлю ф’ючерсами та опціонами на криптовалюти вже наприкінці травня. Тоді як оператор Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) розробляє власний варіант платформи для токенізованих активів.
Переглянути більше: "SEC визнала більшість криптовалют товарами"
Українська
Русский
English

