#binance #hype #zec #near
21/07/25 07:03 UTC-04

Trump Media & Technology Group купує біткоїнів на $2 млрд для своєї казни

Trump Media & Technology Group купує біткоїнів на $2 млрд для своєї казни

Компанія Trump Media and Technology Group Corp. (Nasdaq, Нью-Йорк Texas: DJT) сьогодні оголосила, що накопичила близько $2 млрд у біткоїнах та пов’язаних з біткоїном цінних паперах в рамках раніше оголошеної стратегії формування біткоїн-казни.

Ці активи тепер складають близько двох третин із приблизно $3 млрд ліквідних активів компанії Trump Media.

Крім того, близько $300 мільйонів додаткового капіталу було виділено на стратегію придбання опціонів на біткоїн-активи. Trump Media планує й надалі купувати біткоїн та пов’язані з ним активи, а також за потреби конвертувати опціони у спотовий біткоїн залежно від ринкової ситуації. Ці активи будуть використовуватись компанією для генерації доходів і потенційного придбання додаткових криптоактивів.

Генеральний директор і президент Trump Media Девін Нуньєс заявив:

«Ми послідовно реалізуємо нашу публічно оголошену стратегію і виконуємо план створення біткоїн-казни. Ці активи допомагають нам забезпечити фінансову свободу компанії, захистити себе від дискримінації з боку фінансових інституцій і створити синергію з утилітарним токеном, який ми плануємо інтегрувати в екосистему Truth Social».

Переглянути більше: "Міністр фінансів США пообіцяв інтеграцію долара і блокчейна"

#Трамп

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

08/06/26 00:12 UTC-04

Grayscale попереджає, що компанії може бути складно й надалі скуповувати Bitcoin

Модель купівлі Bitcoin компанією Strategy знову опинилася під пильною увагою після того, як Grayscale попередила, що поточні ціни на акції можуть обмежити її подальше накопичення. Це занепокоєння виникло на тлі продажу Bitcoin, тиску з боку дивідендів STRC і сумнівів щодо того, чи зможе Strategy продовжувати фінансувати купівлі за відсутності активнішого попиту з боку інвесторів.

26/05/26 02:08 UTC-04

Відтік $1,26 млрд із біткоїн-ETF може стати сигналом для покупок

Американські спотові ETF на біткоїн пережили нову хвилю відтоків. За п’ять торгових днів із 11 фондів вивели близько $1,26 млрд, що ринок зазвичай сприймає як слабкий сигнал для $BTC. Але аналітики Santiment вважають інакше: такі періоди часто створюють умови для спокійного накопичення, а не для паніки.

22/05/26 04:37 UTC-04

З гаманців компанії Трампа вивели 2650 BTC

Нагадаємо, Trump Media & Technology Group оголосила про створення біткоїн-резерву у травні 2025 року. Компанія планувала вкласти у Bitcoin до $2,5 млрд за рахунок залученого капіталу.

18/05/26 10:34 UTC-04

Strategy купила 24 869 BTC на $2,01 млрд

Американська корпорація Strategy провела чергове поповнення свого корпоративного біткоїн-резерву. Згідно зі звітом Майкла Сейлора, структура придбала минулого тижня ще 24 869 $BTC на суму близько $2,01 млрд. На тлі нової закупівлі показник прибутковості біткоїн-стратегії компанії з початку 2026 року склав 12,6%.