Нові ETF на BTC, ETH, SOL і XRP втратили $4,4 млрд за 13 днів, у плюсі лише HYPE
- Спотові біткоїн-ETF фіксують чистий відтік капіталу 13-й торговий день поспіль.
- З 15 травня сукупні чисті активи всіх біткоїн-ETF впали зі $104,29 млрд до $82,83 млрд.
- Лише ETF на базі Hyperliquid продовжують залучати кошти інвесторів.
Падіння на крипторинку призводять до відтоку капіталу з біржових фондів на BTC, $ETH, SOL і $XRP. Так, у середу емітенти спотових біткоїн-ETF зафіксували виведення капіталу 13-й торговий день поспіль. Загалом із середини травня відтік становив $4,37 млрд.

Джерело: SoSoValue.
У середу, 3 червня, біткоїн-фонди втратили $396,60 млн, за даними SoSoValue. Лідером за відтоком став IBIT від BlackRock, з якого інвестори вивели понад $342 млн. Наступним став FBTC від Fidelity, який втратив близько $54,26 млн. З 15 травня сукупні чисті активи всіх біткоїн-ETF у США впали зі $104,29 млрд до $82,83 млрд у середу.
Емітенти спотових ефіріум-фондів у середу зафіксували відтік $52,94 млн. Майже вся ця сума припала на ETHA від BlackRock — $51,58 млн. За минулий торговий день Solana-ETF втратили $12,74 млн, переважно через відтік коштів із BSOL компанії Bitwise — $11,56 млн. Із $XRP-фондів інвестори вивели $5,34 млн, і здебільшого це був відтік із флагманського фонду від Bitwise.
І лише американські ETF на базі Hyperliquid продовжували залучати нові кошти, оскільки за день токен $HYPE подорожчав на 3,45% до $73,39 на тлі розпродажу інших криптовалют.

Джерело: SoSoValue.
THYP від 21Shares залучив ще $2,99 млн, унаслідок чого сукупний чистий приплив коштів у фонд із моменту запуску 12 травня становив $139,51 млн, а загальна сума чистих активів — $192,01 млн. Раніше редакція Happy Coin News повідомляла, що компанія Grayscale запустила фонд HYPG, позиціонуючи його як $HYPE-ETF із найнижчою комісією у США.
Переглянути більше: "На біржу виходять Anthropic, SpaceX та OpenAI: сукупна оцінка — $4 трлн"
Українська
Русский
English

