Ринки падають: золото переживає найгірший період за останні тижні, а біткоїн (BTC) впав до 67 000 доларів! У чому ж причина падіння?
Криптовалютний ринок продовжує падати, лідером є біткоїн. Це падіння пов’язане з геополітичною напруженістю, що виникла навколо президента США Дональда Трампа та Ірану.
Вчора президент США Дональд Трамп пригрозив атакувати енергетичну інфраструктуру Ірану, якщо Іран не відкриє Ормузьку протоку протягом 48 годин. Ці заяви Трампа спричинили падіння цін на біткоїн ($BTC), альткоїни та золото.
Ціни на золото різко впали, опустившись нижче 4200 доларів і зафіксувавши найбільше тижневе падіння за понад 40 років. Це зниження відбулося на тлі конфлікту між США, Ізраїлем та Іраном, який триває вже п’ятий тиждень і стривожив інвесторів на світових ринках.
Зазвичай ціни на золото зростають у періоди геополітичних криз, подібних до цього. Однак цього разу відбувається протилежне. Навіть попри ескалацію конфлікту між США та Іраном, ціни на золото залишаються під тиском і знижуються.
На думку аналітиків, однією з головних причин цього є зростання дохідності облігацій. Дохідність 10-річних казначейських облігацій США різко зросла за останні тижні, досягнувши приблизно 4,40%. Аналітики зазначають, що вища дохідність робить процентні активи більш привабливими, знижуючи попит на золото.
Користувач X під ніком Covey Letter заявив у своєму повідомленні, що «ціни на золото впали приблизно на 22% від пікового значення і офіційно увійшли в ведмежий ринок».
Після заяв Трампа біткоїн впав приблизно з 71 000 доларів до рівня нижче 68 000 доларів. Разом із цим падінням $BTC також опустився нижче критичного рівня в 69 000 доларів, і аналітики очікують, що цей рівень тепер виступатиме як опір. Наступний рівень підтримки розглядається на позначці 65 000 доларів.
Згідно з даними Coinglass, за останні 24 години були ліквідовані позиції з використанням кредитного плеча на суму 393,3 мільйона доларів. Із цієї суми 307,1 мільйона доларів припадало на довгі позиції і 86,2 мільйона доларів — на короткі позиції.
За останні 24 години були ліквідовані активи 173 371 інвестора, при цьому найбільша ліквідація відбулася на торговій парі XAU/USDT на Binance.
Переглянути більше: "JPMorgan назвав причини популярності Hyperliquid. З чим пов’язаний інтерес"
Українська
Русский
English

