#binance #hype #zec #near
23/03/26 01:29 UTC-04

Ринки падають: золото переживає найгірший період за останні тижні, а біткоїн (BTC) впав до 67 000 доларів! У чому ж причина падіння?

Інше Інше
Інше Ринки падають: золото переживає найгірший період за останні тижні, а біткоїн (BTC) впав до 67 000 доларів! У чому ж причина падіння?

Криптовалютний ринок продовжує падати, лідером є біткоїн. Це падіння пов’язане з геополітичною напруженістю, що виникла навколо президента США Дональда Трампа та Ірану.

Вчора президент США Дональд Трамп пригрозив атакувати енергетичну інфраструктуру Ірану, якщо Іран не відкриє Ормузьку протоку протягом 48 годин. Ці заяви Трампа спричинили падіння цін на біткоїн ($BTC), альткоїни та золото.

Ціни на золото різко впали, опустившись нижче 4200 доларів і зафіксувавши найбільше тижневе падіння за понад 40 років. Це зниження відбулося на тлі конфлікту між США, Ізраїлем та Іраном, який триває вже п’ятий тиждень і стривожив інвесторів на світових ринках.

Зазвичай ціни на золото зростають у періоди геополітичних криз, подібних до цього. Однак цього разу відбувається протилежне. Навіть попри ескалацію конфлікту між США та Іраном, ціни на золото залишаються під тиском і знижуються.

На думку аналітиків, однією з головних причин цього є зростання дохідності облігацій. Дохідність 10-річних казначейських облігацій США різко зросла за останні тижні, досягнувши приблизно 4,40%. Аналітики зазначають, що вища дохідність робить процентні активи більш привабливими, знижуючи попит на золото.

Користувач X під ніком Covey Letter заявив у своєму повідомленні, що «ціни на золото впали приблизно на 22% від пікового значення і офіційно увійшли в ведмежий ринок».

Після заяв Трампа біткоїн впав приблизно з 71 000 доларів до рівня нижче 68 000 доларів. Разом із цим падінням $BTC також опустився нижче критичного рівня в 69 000 доларів, і аналітики очікують, що цей рівень тепер виступатиме як опір. Наступний рівень підтримки розглядається на позначці 65 000 доларів.

Згідно з даними Coinglass, за останні 24 години були ліквідовані позиції з використанням кредитного плеча на суму 393,3 мільйона доларів. Із цієї суми 307,1 мільйона доларів припадало на довгі позиції і 86,2 мільйона доларів — на короткі позиції.

За останні 24 години були ліквідовані активи 173 371 інвестора, при цьому найбільша ліквідація відбулася на торговій парі XAU/USDT на Binance.

Переглянути більше: "JPMorgan назвав причини популярності Hyperliquid. З чим пов’язаний інтерес"

#Крипторинок #Золото #Срібло

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

24/12/25 02:09 UTC-04

Трейдери не розуміють, чому біткоїн відстає від зростання золота, срібла та акцій

У міру наближення кінця 2025 року знову активізувалися дискусії про те, що біткоїн та інші криптоактиви пішли власним шляхом, віддалившись від таких дорогоцінних металів, як золото й срібло.

07/06/26 16:28 UTC-04

Ціни на золото й срібло впали на 23% і 44% попри війну між США та Іраном і зростання індексу споживчих цін

Із моменту досягнення пікових значень у січні сукупна ринкова вартість золота й срібла скоротилася на трильйон доларів: 5 червня ціна золота становила близько $4 331 за унцію, а срібла — близько $67,30, попри те що активний геополітичний конфлікт та інфляція, яка перевищує цільові показники, традиційно сприяють зростанню цін на дорогоцінні метали.

07/05/26 00:53 UTC-04

Coinbase додає безстрокові контракти на золото та срібло з розрахунками в USDC і кредитним плечем до 25x

Coinbase розширила лінійку деривативів, додавши безстрокові ф’ючерси на золото та срібло для відповідних вимогам трейдерів за межами США, надаючи таким користувачам можливість інвестувати у дорогоцінні метали через ринкову інфраструктуру на основі криптовалют.

09/04/26 13:09 UTC-04

Binance збільшила обсяг торгів металами у 5000 разів за 90 днів

Криптобіржа Binance підбила підсумки перших 90 днів роботи TradFi-деривативів. Денний обсяг торгів золотом на піку досяг $7,6 млрд, сріблом — $6,4 млрд. Стартовий оборот по металах становив $1,5 млн — за квартал показник зріс у 5000 разів, йдеться у звіті компанії.