Криптовалюти почнуть дорожчати після охолодження ринку золота та срібла
Керівник найбільшої ефіріум-казначейської компанії BitMine Том Лі вважає, що криптовалюти почнуть зростати в ціні після охолодження ринку золота та срібла.
Цифрові активи мають дорожчати через ослаблення долара та пом’якшення грошово-кредитної політики федерального уряду США. Однак на ринку криптовалют наразі немає імпульсу, оскільки курси золота та срібла зростають, і інвестори, схильні до страху втратити вигоду, купують дорогоцінні метали замість цифрових активів.
Коли бичаче ралі на ринках золота та срібла зупиниться, ціна біткоїна та ефіріума піде вгору, як це вже траплялося в минулому, — заявив Лі.
Точку зору Тома підтверджує статистика, згідно з якою рівень капіталізації стейблкоїнів скоротився на $2,2 млрд за останні 10 днів. Водночас спостерігалося стрімке зростання вартості XAU та XAG, тому аналітик Happy Coin News Юрій Савельєв вважає, що в січні відбувається міграція капіталу з криптоіндустрії на ринок дорогоцінних металів.
Відповідно, після завершення пампу курсу золота та срібла кошти мають повернутися в галузь цифрових активів, а їхня ціна зросте завдяки припливу інвестицій.
Говорячи про дорогоцінні метали, варто зазначити, що 26 січня курси XAU та XAG оновили історичні максимуми. Золото подорожчало до $5 112 за унцію, а срібло — до $118. Дорогоцінні метали користуються попитом насамперед через посилення геополітичної напруженості у світі та ослаблення курсу долара, про яке згадував Лі.
Переглянути більше: "Як діяти з XRP у 2026 році — купувати, тримати чи продавати?"
Українська
Русский
English

