Відновлення XRP до $3 зірвалося через переказ 24 млн токенів на Binance
Спроба XRP продовжити зростання до позначки $3 зазнала невдачі, оскільки криптовалюта зіткнулася з потенційним тиском продажів після великої ончейн-транзакції.


Спроба XRP продовжити зростання до позначки $3 зазнала невдачі, оскільки криптовалюта зіткнулася з потенційним тиском продажів після великої ончейн-транзакції.
Новий виток торгової війни між США та Китаєм спровокував різкий розпродаж на фондових ринках, що особливо сильно вдарив по акціях, пов’язаних із криптовалютами.
Криптовалюта Біткоїн о 00:20 (21:20 GMT) у п’ятницю торгувалася за ціною $105 505,4, за даними індексу Investing.com, знизившись на 13,15% за день. Це стало найбільшим падінням вартості криптовалюти з 9 листопада 2022 року.
Ціни на основні криптовалюти знизилися майже за всіма напрямами після того, як президент США Дональд Трамп у п’ятницю пригрозив запровадити «масштабне підвищення мит» на китайські товари, що імпортуються до Сполучених Штатів.
Після зниження ціни XRP відомий криптоаналітик Egrag Crypto звернувся до спільноти, заявивши, що доки ціна токена на двомісячному таймфреймі залишається вище $2,77, поточне падіння нічого не означає.
Спроба біткоїна повернутися до рекордного максимуму зазнала невдачі: торгуючись трохи нижче $124 000 перед відкриттям американського фондового ринку, вже через півтори години після початку торгів він опустився нижче $121 000. Одночасно з цим відкат спостерігався і на ринку золота, але не срібла.
Біткоїн різко знизився до близько $121 000 у середу після досягнення рекордних рівнів понад $126 000 раніше цього тижня. Причиною стали посилення фіксації прибутку та зміцнення долара США, яке поставило під сумнів потоки в межах так званої «торгівлі на знецінення».
Bitcoin трохи знизився в понеділок після досягнення рекордного максимуму вище $125 000 на вихідних. Підтримку забезпечували сильний приплив коштів в американські спотові біржові фонди (ETF) і зростаючі побоювання щодо затяжного припинення роботи уряду США.
За останню добу ціна токена WLFI знизилася на 3% — до $0,20, попри бичачі настрої на криптовалютному ринку. Падіння відбулося всього через кілька годин після того, як World Liberty Financial оголосила про продаж казначейських токенів компанії Hut8
Падіння курсів біткоіна, ефіру та інших цифрових активів спричинило ліквідацію позицій на ринку ф’ючерсів майже на $1 млрд.
Біткоїн у п’ятницю опустився нижче $110 000, демонструючи різке тижневе зниження, оскільки наближається термін дії криптовалютних опціонів на суму близько $22 млрд, а інвестори зберігають обережність перед публікацією ключових даних щодо інфляції у США.
Основним каталізатором низхідного тренду ефіру став вихід інвесторів із високоризикових активів, що розпочався після зміцнення долара. Зростання прибутковості американських держоблігацій і ризик призупинення роботи уряду США після 1 жовтня посилили втечу в бік захисних інструментів, вважають експерти японської компанії.
Акції австралійського виробника фітнес-обладнання Fitell впали на 21% після того, як компанія оголосила про купівлю понад 46 000 Solana (SOL) майже на $10 млн.
Ethereum опустився нижче $4 000, досягнувши найнижчого рівня майже за сім тижнів на тлі масштабного розпродажу цифрових активів, який скоротив ринкову вартість більш ніж на $140 млрд із початку тижня, повідомляє Bloomberg.
Біткоїн стабілізувався в середу після відновлення деяких недавніх втрат, хоча трейдери як і раніше виявляють обережність щодо крипторинку через невизначеність навколо торгових тарифів США і зниження процентних ставок.
Біткоїн трохи підріс у середу після досягнення семитижневого мінімуму в попередній сесії, оскільки апетит до ризику залишається слабким після спроби президента США Дональда Трампа звільнити керуючу Федеральної резервної системи Лізу Кук, що посилило побоювання щодо незалежності центрального банку.