Трамп дозволить інвестувати $9 трлн пенсійних накопичень у криптовалюту
Президент США Дональд Трамп хоче дозволити вкладати пенсійні накопичення на суму $9 трлн у криптовалюту.


Президент США Дональд Трамп хоче дозволити вкладати пенсійні накопичення на суму $9 трлн у криптовалюту.
Приблизно 70 посадовців з адміністрації Дональда Трампа володіють криптовалютою або інвестують у блокчейн-компанії, при цьому їхні активи варіюються від скромних сум до $120 мільйонів.
Палата представників США у середу подолала ключову процедурну перешкоду для кількох законопроєктів, що стосуються криптовалют, підготувавши ґрунт для їх ймовірного ухвалення після втручання президента Дональда Трампа, який врятував ініціативу.
Біткоїн залишався стабільним у середу після відступу від рекордних максимумів, оскільки інвестори стежили за прогресом ключових американських законопроєктів про криптовалюти після початкової невдачі в Палаті представників.
За даними видання Reuters, мемкоїн Official Trump (TRUMP) приніс криптовалютним біржам багатомільйонні прибутки, а його творцям — значний дохід.
Найбільша криптобіржа Binance надала підтримку криптовалютному проєкту сім’ї Дональда Трампа, а її засновник Чанпен Чжао (CZ) тепер просить помилування у президента США. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
Представники Демократичної партії США на чолі з Максін Вотерс та Стівеном Лінчем оголосили наступний тиждень «Тижнем боротьби з криптокорупцією» з метою заблокувати криптозаконопроєкти GENIUS, CLARITY та законопроєкт проти CBDC.
У п’ятницю біткоїн злетів до нових максимумів, перевищивши позначку $118 000, завдяки високому інституційному інтересу та сприятливій для криптовалют політиці адміністрації президента США Дональда Трампа.
Біткоїн зріс у четвер, але залишився нижче рекордного максимуму майже в $112 000, якого він ненадовго досяг днем раніше, оскільки інвестори фіксували прибуток, а нові побоювання щодо тарифної політики США стримували ентузіазм.
Біткоїн у середу трохи зріс, продовжуючи обережний рух, оскільки інвестори зайняли вичікувальну позицію через оголошення про нові тарифи з боку США та очікують на «крипто-тиждень» у середині липня, який може прояснити регуляторні перспективи.