Компанія Tether зможе випускати USDT у США завдяки прийняттю закону GENIUS
Компанія Tether почне легально пропонувати стейблкоїн USDT на території США в рамках програми для іноземних емітентів відповідно до закону GENIUS, який у п’ятницю підписав Дональд Трамп.
Одразу після новини про остаточне ухвалення закону генеральний директор Tether Паоло Ардоїно заявив, що компанія дотримуватиметься нових правил, встановлених для емітентів стейблкоїнів за межами США. Це означає, що USDT, який наразі випускається у Сальвадорі, тепер зможе легально обертатися на території Сполучених Штатів.
«Ми будемо дуже і дуже старанно працювати, щоб відповідати вимогам для іноземних емітентів за законом GENIUS. Просто божевілля, що деякі люди думають, ніби Tether не буде відповідати цим вимогам», — заявив Ардоїно.
Він додав, що компанія має три роки для повного виконання всіх вимог, включаючи дотримання законів про боротьбу з відмиванням грошей і проведення аудиту резервів.
Попри плани розширити присутність USDT у США, Ардоїно ще раз підтвердив наміри випустити окремий стейблкоїн для американців, який відповідатиме місцевим стандартам.
Ідея створення нового криптоактиву вперше виникла у квітні, коли гендиректор натякнув, що компанії може знадобитися окрема монета для користувачів із США, щоб уникнути юридичних ризиків після ухвалення нового законодавства. Тепер обидва продукти будуть запущені паралельно, але з різними підходами і для різних цільових аудиторій. За словами Ардоїно, USDT найчастіше використовуватимуть іммігранти, які працюють у США, а новий стейблкоїн — американські компанії та інституції.
Переглянути більше: "Голова Банку Англії віддає перевагу токенізованим активам замість стейблкоїнів"
Українська
Русский
English

