Біткоїн обвалився нижче $62 000, Ethereum — нижче $1800
У ніч на 4 червня 2026 року крипторинок знову зазнав просідання. Біткоїн у моменті опустився до $61 383, Ethereum — до $1717, згідно з TradingView.


У ніч на 4 червня 2026 року крипторинок знову зазнав просідання. Біткоїн у моменті опустився до $61 383, Ethereum — до $1717, згідно з TradingView.
Bitcoin подолав позначку $80 000 у понеділок, 4 травня, додавши 2,7% за три години на тлі зростання азійських фондових ринків. Це максимальний рівень із 31 січня 2026 року.
У першому кварталі 2026 року ціна першої криптовалюти знизилася на 22,2%. Це найгірший старт для активу за останні вісім років.
Офіційний дозвіл для блокчейн-платформи прогнозів Polymarket став можливим завдяки придбанню компанією регульованої біржі деривативів QCX за $112 млн. Polymarket використовує ліцензію QCX та QC Clearing для повернення на ринок США.
Радужний графік Ethereum, модель логарифмічної регресії, розроблена для відстеження довгострокової траєкторії зростання ETH, відобразила ціновий спектр на 30 вересня 2025 року.
У вівторок біткоїн-фонди перевершили ефіріум-ETF за обсягом інвестиційних потоків.
З огляду на те, що криптовалюти вже не раз демонстрували величезну прибутковість, багато інвесторів перебувають у постійному пошуку активів з високим потенціалом зростання.
Сімейна фірма World Liberty Financial стала прибутковим підприємством для Трампа і його синів за добу після запуску публічних торгів токенами WLFI. На частку сім'ї Трампа припадає понад 22,5 млрд WLFI, то за поточними цінами вартість цих активів становить близько $6 млрд, додав ведучий Morning Minute.
Ефіріум продовжує консолідацію на підвищених рівнях поблизу свого історичного максимуму. Останнє закриття місяця підготувало грунт для подальшого зростання альткоїна, оскільки графік відображає сильну ринкову структуру.
Після висхідного тренду з квітня цього року біткоїн (BTC) завершує серпень у мінусі. Флагманська монета відчуває тиск продажів після різкого стрибка покупок після досягнення рівня $120,000.
Криптобіржа OKX запустила новий проєкт USDG Auto-Earning для отримання пасивного доходу. Завдяки цьому власники стейблкоїна USDG зможуть автоматично отримувати відсотки без необхідності відправляти свої кошти на стейкінг. При цьому з користувачів біржі не стягуватиметься комісія, а також не буде верхньої межі для депозитів.
За період з 21 по 27 серпня ефіріум-фонди залучили $1,83 млрд, що значно перевищує показник біткоїн-ETF у розмірі $171 млн. Згідно з дани
Майнінгова компанія Hut 8 повідомила про запуск чотирьох нових майданчиків у американських штатах Техас, Іллінойс та Луїзіана.
27 серпня ціна токена Hyperliquid (HYPE) досягла нового історичного максимуму на рівні $50,99. За останній тиждень криптоактив зріс на 22%, а за добу подорожчав на 14%.
Біткоїн трохи підріс у середу після досягнення семитижневого мінімуму в попередній сесії, оскільки апетит до ризику залишається слабким після спроби президента США Дональда Трампа звільнити керуючу Федеральної резервної системи Лізу Кук, що посилило побоювання щодо незалежності центрального банку.
Біткоїн упав нижче $113 000 у понеділок, стерши різке зростання, викликане м’якими заявами голови Федеральної резервної системи Джерома Павелла, тоді як друга за величиною криптовалюта у світі Ether торгувалася поблизу рекордних максимумів.
Після виступу голови Федеральної резервної системи США Джерома Пауелла, що відбувся 22 серпня, зросла ймовірність зниження ключової ставки в Америці, і ця подія може вплинути на ринок криптовалют.
Після завершення справи Ripple та Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) увага регулятора переключилася на можливе схвалення біржового фонду (ETF), заснованого на XRP.
Криптовалюта Ефіріум торгувалася на рівні $4.642,23 о 19:02 (16:02 GMT) на біржі Investing.com Index у п’ятницю, показавши зростання на 10,04% протягом дня. Це був найрізкіший денний ріст криптовалюти з 10 травня.